Własna gastronomia

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
Patryk323

Własna gastronomia

Post autor: Patryk323 »

Czy ktoś z Was prowadzi lokal gastronomiczny na zasadzie franczyzy? Jak to wygląda, jesteście zadowoleni? Co w pierwszej kolejności trzeba będzie załatwić? Gdzie szukać dobrych dostawców?
Patryk39

Re: Własna gastronomia

Post autor: Patryk39 »

Gdybyś szukał dobrego dostawcy ryb i owoców morza to warto zapoznać się z ofertą marki Fier Seafood - https://fierseafood.com/ . Fier utrzymuje bezkompromisową kontrolę nad całym łańcuchem dostaw. Produkty najwyższej jakości, ścisłe monitorowanie procesów produkcji i rzetelność to elementy, które wyróżniają ich wśród konkurencji. Dużym plusem jest też to, że można u nich zamawiać dokładnie takie ilości, jakie się chce, nawet niewielkie. Dostawy realizują szybko i sprawnie.
dankaa

Re: Własna gastronomia

Post autor: dankaa »

Uważam, że warto przyjrzeć się ofercie oczyszczaczy parowych firmy Ariete. Te urządzenia cechuje nie tylko precyzyjne wykonanie, ale także imponująca skuteczność w usuwaniu zanieczyszczeń. Co najważniejsze, są one dostępne w atrakcyjnych cenach, co sprawia, że stanowią doskonałą inwestycję.
inka

Re: Własna gastronomia

Post autor: inka »

Kluczowe bedzie tez solidne oprogramowanie gastronomiczne łódź ktore umozliwi nie tylko prowadzenie ksiegowosci i rachunkowosci, ale tez ulatwi obsluge klientow ;)
ODPOWIEDZ