Uzależnienie w rodzinie

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Marianka
Posty: 32
Rejestracja: 09 cze 2020, 13:42

Uzależnienie w rodzinie

Post autor: Marianka »

Cześć czy ktoś z was borykał się z problemem uzależnienia w rodzinie? Jeżeli tak to warto zapoznać się z pomocą w ośrodku terapii Detoks Fenix . Mój ojciec przez wiele lat był uzależniony od alkoholu, w naszej rodzinie nigdy nie było spokoju. Dopiero pobyt w ośrodku i leczenie pod okiem specjalistów pomogły nam uporać się z problemem alkoholizmu
biń

Re: Uzależnienie w rodzinie

Post autor: biń »

Mnie zajęło sporo czasu aż sama dojrzałam do tej myśli że już dość, straciłam prace, omalże nie straciłam rodziny. Postanowiłam pojechać na odwyk, znalazłam ośrodek Wiosenna e. Zgłosiłam się bo wiedziałam że sama sobie nie poradzę. Na szczęście rodzina wtedy zaczęła mnie bardzo wspierać, nie wiem co by się stało jakbym nie pojechała na leczenie.
Norbert

Re: Uzależnienie w rodzinie

Post autor: Norbert »

Zdecydowanie terapia jest najczęściej wybieraną opcją jeśli chodzi o leczenie uzależnienia. Nie wiem skąd się to wzięło, jednak warto zaznaczyć, że istnieje wiele innych opcji, które uchodzą za bardziej skuteczne. Np. wszywka alkoholowa w Gostyninie. Zabieg zaszycia przeprowadza się w Polsce od wielu lat. Zabieg aplikacji wszywki alkoholowej określany jest jako całkowicie bezpieczny i mało inwazyjny. Polega na wykonaniu niewielkiego nacięcia w skórze i domięśniowej aplikacji tabletki z lekiem. Polecam zapoznać się z tym tematem.
Maciej Żd

Re: Uzależnienie w rodzinie

Post autor: Maciej Żd »

W naszej rodzinie był poważny problem alkoholowy przekazywany z pokolenia na pokolenie. Moja babci z dziadkiem popijali i dali taki przykład dla swoich córek. Na szczęście dwie z nich widziały problem a moja mama niestety poszła w alkohol. Dobrze, że miałam znajomą, która była terapeutką w tym ośrodku leczenia uzależnień https://terapiawenus.pl/o-nas/ i wspólnie namówiłyśmy mamę na podjęcie leczenia. Mam jest w ośrodku i powiem wam, że z tego co wiem mama dobrze sobie radzi i jest na dobrej drodze do wyzdrowienia.
ODPOWIEDZ