Tlenoterapia a leczenie migreny?

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
mamuśka17

Tlenoterapia a leczenie migreny?

Post autor: mamuśka17 »

Jakiś czas temu lekarz polecił mi tlenoterapie na leczenie objawów migreny. Szukałam informacji na ten temat. I w wielu artykułach jest to polecane. Tlen działa rozkurczowo na naczynia krwionośne co może łagodzić migreny. Jeśli faktycznie jest to skuteczne, to może warto spróbować. Czy ktoś z Was na tlenoterapię się zdecydował? Chciałam wypożyczyć koncentrator, jednak obecnie jest to niemożliwe Dlatego chce kupić własny. Na https://24medyczny.pl/kategoria-produkt ... ory-tlenu/ jest dostępna oferta na Oterapia - dwa modele. Czy ktoś z Was może z takich korzysta i może podzielić się opinią?
Awatar użytkownika
joanna.a
Posty: 9
Rejestracja: 18 wrz 2020, 8:33

Re: Tlenoterapia a leczenie migreny?

Post autor: joanna.a »

Metody leczenia migreny są różne, tak samo jak jej przyczyny. Dlatego pierwsze co to trzeba postawić trafną diagnozę. Ja nie od razu wiedziałam, że mam migrenę menstruacyjną i też jakiś czas się męczyłam. Myślałam, że tak po prostu mam przed okresem i tyle. Teraz stosuję belarę i różnica jeśli chodzi o ból głowy jest bez porównania na plus. W przypadku migreny tabletki anty trochę inaczej się stosuje niż przy antykoncepcji.
Niukola

Re: Tlenoterapia a leczenie migreny?

Post autor: Niukola »

Opinie na ten temat są bardzo podzielone, mamy tutaj 2 obozy: zwolenników i przeciwników. Więc do was tak na prawdę należy decyzja gdzie się znajdziecie. Myślę, że najlepiej sobie samemu spróbować. Koncentrator tlenu możecie wynająć https://wypozyczalniamilmed.pl/wynajem/ ... bie-zdroj/ np. w Jastrzębiu Zdroju. Potestujcie sobie miesiąc i dajcie swoją opinię.
ODPOWIEDZ