Terapia dla alkoholika

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Marianka
Posty: 32
Rejestracja: 09 cze 2020, 13:42

Terapia dla alkoholika

Post autor: Marianka »

Cześć jeżeli ktoś z waszych bliskich jest uzależniony od alkoholu, narkotyków, leków to myślę, że powinien was zainteresować Ośrodek Terapii Wiosenna. Od wielu lat pomaga ludziom wyjść ze szpon nałogów. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie a terapię można podjąć zarówno stacjonarnie jak i dojazdowo
Awatar użytkownika
pracuś
Posty: 87
Rejestracja: 15 maja 2019, 19:34

Re: Terapia dla alkoholika

Post autor: pracuś »

Terapia dla alkoholika jest bardzo ważnym wręcz kluczowym rozwiązaniem. Dlatego też tak bardzo ważne jest uświadomienie takiej osobie o powadze sytuacji w jakiej się znalazł. Z tego co się orientuję to warto znaleźć dobry ośrodek w którym otrzymamy stosowną pomoc. Mi pomógł ten Ranking ośrodków terapii dzięki któremu w jednym miejscu znalazłam kilka świetnych takich ośrodków.
Awatar użytkownika
Rozalia
Posty: 24
Rejestracja: 04 lut 2020, 19:19

Re: Terapia dla alkoholika

Post autor: Rozalia »

Ja już znalazłam dla taty prywatny ośrodek terapii uzależnień Nefo. Leczyła się w nim nasza sąsiadka i jest bardzo zadowolona. Zupełnie tak jak nasz tata stawiała na początku opory przed pobytem w tym miejscu. Jednak bliscy w końcu zdołali ją namówić. My też jesteśmy na dobrej drodze. Niestety większość osób w nałogu długo upiera się i twierdzi, że nie potrzebuje pomocy. Nie należy się wtedy poddawać.
Awatar użytkownika
Annika
Posty: 25
Rejestracja: 26 lut 2019, 13:29

Re: Terapia dla alkoholika

Post autor: Annika »

Jeśli miałabym się decydować na leczenie to z pewnością wybrałabym ośrodek terapii Forest. Oferują doskonałe warunki dla osób uzależnionych. Opowiadała mi o nim moja przyjaciółka, której tata właśnie tam się leczył. Stosują specjalną autorską metodę terapeutyczną „Forest Point” i zapewniają pełen zestaw atrakcji. Między innymi wycieczki krajoznawcze, możliwość łowienia ryb, korzystania z basenu oraz jazdy konnej.
ODPOWIEDZ