Teleporada... mam mieszane uczucia, a Wy?

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
Mikołajka

Teleporada... mam mieszane uczucia, a Wy?

Post autor: Mikołajka »

Teleporada... mam mieszane uczucia, a Wy? Co w ogóle myślicie o leczenie zdalnym online?
Czy taki lekarz który udziela porad online na teleporadach itd to rzeczywiście jest w stanie pomóc komuś kto siedzi po drugiej stronie słuchawki,
czy to raczej taki mało warty zastępnik który się przez pandemię rozbuchał?
Jak uważacie i jak te nowe zmiany oceniacie?

Ja mam mega mieszane uczucia co do tego
Rzemień

Re: Teleporada... mam mieszane uczucia, a Wy?

Post autor: Rzemień »

A ja wręcz przeciwnie 8-)
Swojego czasu żona mnie namówiła do zaczerpnięcia konsultacji online u innego internisty niż nasz,
i tak jak na starcie byłem sceptyczny, to po rozmowie, którą rezerwowałem na video tutaj https://kataloglekarzy.telemedi.com/spe ... internista
byłem tak zszokowany że można mieć tak miła profesjonalną poradę, receptę wypisaną zdalnie, zwolnienie itd, że teraz chętniej korzystam z takiej formy, zamiast stać w kolejkach kaszlaków w przychodni..
kazioor

Re: Teleporada... mam mieszane uczucia, a Wy?

Post autor: kazioor »

ja też nie mam nic przeciwko :) i powiem więcej, cieszy mnie to, ze takie konsultacje online w niektórych przychodniach są też możliwe z lekarzami specjalistami a nie tylko z internistami :) tak jest na pewno w warszawskiej Medivicie na Mokotowie. Tu na taką e-wizytę można umówić się na przykład z lekarzem medycyny pracy w celu wykonania badań wstępnych czy okresowych do pracy.
ODPOWIEDZ