Szukam rehabilitanta

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
kosmex
Posty: 36
Rejestracja: 25 mar 2020, 10:36

Szukam rehabilitanta

Post autor: kosmex »

W tym roku miałem drobny wypadek na nartach, który zaskutkował zerwanym więzadłem... Jestem unieruchomiony w domu, a lekarz mówi, że może potrzebna będzie operacja... Bardzo się tego obawiam :( Chciałbym jakoś się przed tym uratować. Czy dobra rehabilitacja mogłaby mi pomóc? Zacząłem szukać na terenie mojego miasta (jestem z Krakowa) orotopedy czy rehabilitanta, wyszukiwarka podpowiada np http://www.jedynezdrowie.pl/ . Jeśli ktokolwiek musiał korzystać z podobnych usług, to będę niesamowicie wdzięczny za ratunek i podrzucenie namiaru!
Awatar użytkownika
SylwiaK
Posty: 128
Rejestracja: 11 mar 2020, 23:31

Re: Szukam rehabilitanta

Post autor: SylwiaK »

Jesli chodzi o Krakow to od siebie mogę polecić Rehaexpert bo oni oferują rehabilitację za przystępną cenę. Dojeżdżają do swoich pacjentów a więcej informacji znajdziesz tutaj http://www.rehaexpert.com.pl
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 28
Rejestracja: 25 lut 2020, 18:17

Re: Szukam rehabilitanta

Post autor: anulka30 »

Moim zdaniem warto szukać, ale też jak ktoś ma wózek od dłuższego czasu, powinien szukać ciekawych rozwiązań na lepsze życie dzięki poradom takim jak tutaj http://www.likwidacja-barier.pl/2018/06 ... terystyka/ . Zerknij poczytaj i dowiedz się więcej.
Awatar użytkownika
malinka33
Posty: 51
Rejestracja: 16 mar 2020, 9:41

Re: Szukam rehabilitanta

Post autor: malinka33 »

Jeżeli chodzi o rehabilitację to na pewno warto w przypadku utraty kończyny korzystać z pomocy jaką niesie Program po Amputacji http://www.poamputacji.pl prowadzą polityke pomocy na wielu płaszczyznach. Od organizacji rehabilitacji po wsparcie psychologa oraz dofinansowania do zakupu protezy.
Awatar użytkownika
aneczka
Posty: 52
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:28

Re: Szukam rehabilitanta

Post autor: aneczka »

Jeśli masz problemy ze stawami czy więzadłami to dobrym rozwiązaniem może być także opaska elastyczna. Takie opaski możesz zamówić bez wychodzenia z domu, na przykład na stronie Apteki Galen: https://www.aptekagalen.pl/ortopedyczne . Wybór jest bardzo duży.
Awatar użytkownika
laurkaa444
Posty: 24
Rejestracja: 03 kwie 2020, 13:41

Re: Szukam rehabilitanta

Post autor: laurkaa444 »

Ja nie pomogę ale niedawno moja mama sobie zerwała wiązadło i niestety skończyło się to operacją, po niej bardzo iepsko się czuła, nie chciała jeść, musiałam w nią wciskać jedzenie. Dobrze, że chociaż podpasowały jej drinki fresubin energy, one mają dużo białka, witamin, kupowałam je w DOZach, nie wiem czy gdzieś indziej można znaleźć.
Awatar użytkownika
damage
Posty: 31
Rejestracja: 23 mar 2020, 23:44

Re: Szukam rehabilitanta

Post autor: damage »

Fakt, że szczególnie po operacji taki nutridrink jest świetnym rozwiązaniem. A jeśli chodzi o Fresubin, to też kupowałam je w DOZie, mają je w bardzo dobrej cenie. I fajnie, że możliwość wyboru różnych. Na przykład takich, które dedykowane są specjalnie dla osób chorych na cukrzycę.
Awatar użytkownika
Matylda
Posty: 106
Rejestracja: 27 wrz 2019, 7:16

Re: Szukam rehabilitanta

Post autor: Matylda »

Warto zainteresować się również wkładkami ortopedycznymi, które można znaleźć na stronie https://podiomed.pl/. Polecam bo przynoszą ogromną ulgę, jeśli macie określone problemy z kolanami/stawami.
Awatar użytkownika
Arkadiusz1
Posty: 122
Rejestracja: 07 paź 2019, 11:21

Re: Szukam rehabilitanta

Post autor: Arkadiusz1 »

Z cała pewnością musicie być świadomi tego, że decydując się na odpowiednie rehabilitacje, powinniście dopasowywać je do konkretnych potrzeb Waszego ciała. Właśnie dlatego powinniście wiedzieć, że o udarze mózgu przeczytasz na https://lekarzebezkolejki.pl/. To pozwoli na zdecydowanie lepsze zadbanie o osobę po udarze.
ODPOWIEDZ