stomatolog

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 82
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:21

stomatolog

Post autor: paulinabb »

Hej, polecacie usługę dentysta dziecięcy Kraków w CMP Kraków?
Awatar użytkownika
bzentrzystrzywysz69
Posty: 101
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:16

Re: stomatolog

Post autor: bzentrzystrzywysz69 »

O ja wiem do kogo możecie się udać, najlepiej będzie jak skorzystacie z ich usług https://jadczyk.pl/nasze-uslugi/protezy/ , ja słyszałam, że są mega! Mają świetne podejście do pacjenta, nie wiem jak z terminami, musisz tam zadzwonić i się dowiedzieć
Awatar użytkownika
oja
Posty: 117
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:56

Re: stomatolog

Post autor: oja »

Zastanawia mnie, dlaczego tak bardzo wszyscy, a może większość z nas moi się wizyt w gabinecie stomatologicznym?! Przecież większość zabiegów wykonywana jest teraz pod znieczuleniem. Myslę, że nawet podczas zabiegów chirurgicznych, lekarze dbają o komfort pacjenta. Na stronie dentysta Gliwice można przeczytać o wszelkich zabiegach, które mam wrażenie, wyjaśnione są ludzkim językiem.
Awatar użytkownika
aria
Posty: 62
Rejestracja: 10 gru 2019, 16:51

Re: stomatolog

Post autor: aria »

To prawda, że większość z nas boi się wizyt w gabinecie dentystycznym. Już sam dźwięk wiercenia przyprawia o dreszcze... Ale udało mi się znaleźć gabinet, w którym nie mam obaw, że zabieg będzie nieprzyjemny - to przychodnia stomatologiczna Bodent. Chodzimy tam całą rodziną, bo zawsze panuje tam miła atmosfera, a chirurgia stomatologiczna Warszawa jest na bardzo wysokim poziomie.
ODPOWIEDZ