Stoły z drewna

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Ksenia69
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2020, 6:06

Stoły z drewna

Post autor: Ksenia69 »

Hej, bardzo zależy mi na zamówieniu stołu z prawdziwego drewna. Spodobała mi się oferta producenta Edar. Ktoś z was o nim słyszał? Poszukuję opinii na temat ich wyrobów, a konkretnie na temat jakości.
Awatar użytkownika
Faria_76
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2020, 8:58

Re: Stoły z drewna

Post autor: Faria_76 »

Edar robi fantastyczne meble, na przykład stoły dębowe. Przejrzyj realizację, powinny Ci się spodobać. W każdym razie sądzę, że jakość jest świetna i cena też wcale nie tak wysoka, więc jak najbardziej warto zamówić:)
zamen
Posty: 76
Rejestracja: 30 wrz 2019, 17:52

Re: Stoły z drewna

Post autor: zamen »

Jeśli macie takie stoły u siebie, nawet stare, wiekowe jak to mówią, to absolutnie ich nie wyrzucajcie. Wystarczy kupić preparat do renowacji mebli drewnianych , też inne środki jeśli będą potrzebne i po takiej renowacji stół będzie wyglądał jak nowy.
Michałek

Re: Stoły z drewna

Post autor: Michałek »

W tym roku spędzam święta w domu, a na kolację wigilijną zaprosiłam mych rodziców i siostrę z mężem. Ponieważ chcę aby wszystko wypadło jak najlepiej w pierwszej kolejności zadbałam aby można było wygodnie zasiąść przy stole, a nie przy ławie tak jak bywało do tej pory. W okresie październik-listopad dokonywałam poszukiwań i znalazłam stół dębowy https://www.edinos.pl/stol-drewniany-anteus-2a. Stoi już w salonie i prezentuje się bardzo dostojnie. W końcu mamy gdzie z rodziną zasiąść wygodnie do wspólnego obiadu.
benia-bąk

Re: Stoły z drewna

Post autor: benia-bąk »

Stoły z drewna no klasa sama w sobie! Ja mam dokładnie ten https://ogrodolandia.pl/duzy-stol-rozsu ... al-224-304 , kupiłam go dwa lata temu i jestem zachwycona!! Do tego mam metalowe krzesla i wyglada to pieknie. A Wy impregnujecie je jakos?
Duduś

Re: Stoły z drewna

Post autor: Duduś »

Moim zdaniem, bardzo ciekawe propozycje w zakresie stolików można dostać na stronie kornelmeble.pl Mnie wpadł tam w oko stolik loftowy i nie ukrywam, że poważnie zastanawiam sie nad jego zamówieniem. Moim zdaniem, mają tam na tyle ciekawe propozycje, że bez problemu każdy znajdzie coś dla siebie.
gl0wacka1-krysia

Re: Stoły z drewna

Post autor: gl0wacka1-krysia »

Mi najbardziej podobają się stoły dębowe - pasują to każdego wnętrza, a poza tym są ponadczasowym rozwiązaniem! Zależy mi też na jakości, a słyszałam, że są one najbardziej trwałe :D
ODPOWIEDZ