Sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
Miśia

Sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Post autor: Miśia »

Aktualnie pracuje w gabinecie kosmetycznym, jednak zastanawiam się nad otwarciem swojego gabinetu. Czy znacie firmę, która posiada w ofercie profesjonalny sprzęt do takich gabinetów? Zależy mi na tym, by wraz zakupem urządzeń, była możliwość przeszkolenia w zakresie jego obsługi.
Zuźia

Re: Sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Post autor: Zuźia »

Zajrzyj na stronę, tego dystrybutora https://ifapro.pl/. Jako wyspecjalizowany, wyłączny dystrybutor urządzeń kosmetycznych zapewniają klientom jedynie najwyższej klasy produkty. Oferowane przez nich urządzenia kosmetyczne oraz marki kosmetyczne spełniają najwyższe standardy i zapewniają stały rozwój salonów.
Zośka

Re: Sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Post autor: Zośka »

Słyszałam o tym dystrybutorze. Znajoma otwierała gabinet kosmetyczny i większość urządzeń, zamówiła u nich. Była bardzo zadowolona, szczególnie z obsługi. Doradzili jej jaki sprzęt będzie najlepszy na początek działalności gabinetu. Oczywiście zapewnili szkolenie na urządzeniach.
Duśia

Re: Sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Post autor: Duśia »

Sprawdziłam ich ofertę i wydaje się bardzo dobra. Proponują urządzenia wysokiej jakości i to w świetnych cenach. W przyszłym miesiącu, zamierzam się z nimi skontaktować. Chcę rozszerzyć działalność swojego gabinetu o parę usług. Mam nadzieje, ze ich urządzenia mi w tym pomogą.
Gośka

Re: Sprzęt do gabinetu kosmetycznego

Post autor: Gośka »

Czy zamówienie, mogę złożyć na tej stronie https://ifapro.pl/? Jestem zainteresowana, niektórymi urządzeniami. Jestem w trakcie kompletowania wyposażenia do swojego gabinetu. Z tego co widziałam, to siedzibę mają w Warszawie, a jestem z Łodzi. Dlatego bardziej interesuje mnie zakup przez internet.
ODPOWIEDZ