sprzątanie

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
jadźka

sprzątanie

Post autor: jadźka »

Hej. Niedawno dostałam w prezencie od brata świetny bezprzewodowy odkurzacz roomba. Mega mi się podoba, przede wszystkim jest cichy, więc bez obaw może działać w nocy i co ważne bardzo dokładnie odkurza, więc jestem z niego bardzo zadowolona. A czy wy posiadacie taki sprzęt?
śrutka

Re: sprzątanie

Post autor: śrutka »

Kupiłem taki sprzęcik https://www.sferis.pl/robot-sprzatajacy ... ro-p702228 bardzo fajnie się sprawdza, dobrze zbiera brud, okruszki, mop nieźle odświeża podłogi, obsługa urządzenia jest prosta, da sie nim bardzo łatwo manerwrowac, na pewno takiego rodzaju urzadzene bardzo ulatwia sprzątanie

albania wczasy 2015
Garażowy

Re: sprzątanie

Post autor: Garażowy »

Oczywiście samo sprzątanie jest bardzo istotne i ja jestem zdania, że jeśli tylko mamy możliwość to na pewno warto jest korzystać z dobrych środków czystości. Jeśli chcesz jak ja wybrać i na jakie się zdecydować to kliknij tutaj i na pewno ten wpis powinien każdego zainteresować.
Raśka

Re: sprzątanie

Post autor: Raśka »

Sprzątanie też nie jest moja najmocniejszą stroną i zawsze szukam dla siebie jakiegoś ułatwienia. Na pewno przydadzą się takie rozwiązania jak dobra chemia, ale również sprzęty i tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez https://sklep.sternapolska.pl/kategoria ... mu/hizero/ u których znajdziecie szeroki wybór propozycji jak na przykład HIZERO All in One Bionic Mop który posiada takie funkcje zamiatania, jak również mycia, wycierania, a także samoczyszczenia.
Wioluś

Re: sprzątanie

Post autor: Wioluś »

Jeżeli mogę wam coś podpowiedzieć, to z tego co wiem, ta firma https://www.venton.eu ma ogromne doświadczenie w zakresie odkurzaczy centralnych. Sama zamawiałam od nich taki sprzęt i jestem z niego zadowolona już kolejny rok z rzędu. Czasami warto zainwestować większe pieniądze i mieć spokój na długie lata.
Jacuś

Re: sprzątanie

Post autor: Jacuś »

Ogólnie gdy mówimy o samym sprzątaniu to jak dla mnie jest to czynność, która sprawia mi wiele przyjemności. Tym bardziej, że ja bardzo lubię jak dookoła mnie jest po prostu czysto. Polecam również każdemu przeczytanie artykułu https://www.nowytydzien.pl/produkty-cli ... zynfekcje/ gdyż w nim opisano jak produkty Clinex sprawdzają się przy takich czynnościach.
aruśka

Re: sprzątanie

Post autor: aruśka »

Macie kontakt do firmy, która oferujealpinistyczne mycie okien ? Potrzebuję podjąć współpracę właśnie z jedną z takich firm. Ostatnio wiele pozytywnych opinii słyszeliśmy na temat Rope Expert- że są firmą rzetelną ze sporym doświadczeniem, a takie firmy są teraz bardzo cenione.
Alexx

Re: sprzątanie

Post autor: Alexx »

Nie wyobrażam sobie sprzątania bez mojego robota odkurzająco-mopującego irobot roomba combo ;) Przede wszystkim dlatego, że kiedy on sprząta to ja nie muszę ;) No i nie tylko odkurza, ale i umyje podłogę , więc dwa obowiązki mi odpadają. Mogę ten czas poświęcić na co innego. Trzeba oszczędzać czas tam gdzie się da ; )
ODPOWIEDZ