Skuteczna reklama

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Emina
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2020, 4:32

Skuteczna reklama

Post autor: Emina »

Podpowiedzcie mi, jaki jest waszym zdaniem najskuteczniejszy sposób na reklamę dla firmy? Myślałam już nawet o nawiązaniu współpracy z agencją reklamową Perspektiw. Może ich znacie?
Awatar użytkownika
Tacjana70
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2020, 22:26

Re: Skuteczna reklama

Post autor: Tacjana70 »

Myślę, że współpraca z dobra agencją, jaką bez wątpienia jest Perspektiw, przyniesie Ci wiele dobrego. Ja regularnie zamawiam u nich naklejki wypukłe 3D, ale nie mogę też zapomnieć o tym, że stworzyli dla mnie nowoczesną i bardzo profesjonalną stronę WWW. Są naprawdę zdolni!
Kaśka

Re: Skuteczna reklama

Post autor: Kaśka »

Ja prowadzę niewielką firmę i zdecydowałam postawić na reklamę, która dociera do konkretnej grupy odbiorców, na której mi zależy, a jednocześnie są to niewielkie nakłady finansowe. Skorzystałam z oferty firmy Morades https://morades.com oni oferują reklamę na samochodach.
Włodarczyk

Re: Skuteczna reklama

Post autor: Włodarczyk »

W chwili obecnej pomyśleliśmy o zaakcentowaniu miejsca, w którym znajduje się nasza firma. Zgłosiliśmy się do Trias Avi https://www.trias.pl/, która zaproponowała nam litery ledowe, które będą widoczne z daleka. Gdy zapanuje już normalność powrócimy do prezentacji naszej firmy na targach branżowych. Projekt nowoczesnej ekspozycji też im powierzymy gdyż Ludzie tam pracujący znają się na rzeczy i nowoczesnych nowinkach.
Miś88

Re: Skuteczna reklama

Post autor: Miś88 »

Najskuteczniejszą reklamą jest solidność i dotrzymywanie terminów.W taki właśnie sposób reklamuje się pracownia architektoniczna - Mg Projekt - https://www.mgprojekt.com.pl/. Firma działa na rynku od około 20 lat więc i doświadczenie w budowaniu dachów ma całkiem spore. Posiada świetnych fachowców ale i zaplecze sprzętowe.Wiele elementów konstrukcyjnych wykonuje poza placem budowy - u siebie w fabryce. Prócz porządnego projektu budowlanego w chwili obecnej możesz otrzymać pakiet projektów dodatkowych o wartości ponad 1,6 tys. zł.Więc chyba warto zainteresować się ich ofertą.
Paweł

Re: Skuteczna reklama

Post autor: Paweł »

Zobaczcie koniecznie na bloga gdzie macie artykuł na temat Czego branża reklamowa nauczyła się dzięki pandemii koronawirusa? to tutaj jest wiele informacji dotyczących skutecznej reklamy dla firm. Poczytajcie tez inne artykuły na tym blogu bo jest wiele pomocnych i ciekawych informacji.
Awatar użytkownika
444adam
Posty: 67
Rejestracja: 05 paź 2019, 22:57

Re: Skuteczna reklama

Post autor: 444adam »

My współpracujemy z agencją Marketing Relacji spółka z o. o i jak najbardziej mogę ich polecić. Świadczą kompleksowe usługi obejmujące zarówno promocję firmy w sieci jak i wspieranie sprzedaży, pozyskiwanie klientów. Opracowują strategię rozwoju marki, zgodnie z jej założeniami pozwalają firmie zwiększyć zyski nawet o 100% przy zmniejszeniu kosztów organizacji. Biorą pełną odpowiedzialność za jakość i efekty realizowanych projektów.
Maruś

Re: Skuteczna reklama

Post autor: Maruś »

Ogólnie skuteczna reklama jest niezwykle ważna i muszę przyznać, że ja również chcę się tą tematyką zająć jako freelancer. Bardzo fajnie, że już na stronie https://odfreelancera.pl/ mogłem zapoznać się z tym portalem, gdzie właśnie freeelancerzy mogą znaleźć swoje zlecenia.
Awatar użytkownika
kranka
Posty: 45
Rejestracja: 25 sie 2020, 18:06

Re: Skuteczna reklama

Post autor: kranka »

Skuteczna reklama to przede wszystkim ta prowadzona w sieci. Tutaj w tej kwestii dla mnie pracuje agencja http://reklamarestauracji.com.pl/ z którą już się bardzo dobrze poznaliśmy. Nie ma co oszukiwać, ale bez nich to z pewnością nie byłabym w ty miejscu w którym jestem obecnie.
ODPOWIEDZ