Radca prawny Łódź

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
koś

Radca prawny Łódź

Post autor: koś »

Czy ktoś współpracował kiedyś z radcą prawnym i może kogoś takiego polecić. Zależy mi żeby ten radca prawny był z Łodzi i żeby miała w miarę bliskie terminy. No i żeby był godny zaufania, ale to chyba rozumie się samo przez się :)
Lumińska

Re: Radca prawny Łódź

Post autor: Lumińska »

W Łodzi bardzo sprawnym adwokatem jest pani mecenas Monika Kitscha-Kwasiborska. Tutaj http://www.lodz-adwokat.pl/ znajdziecie do niej namiary. Pomoże Wam w wielu tematach, bo prowadzi sprawy z różnych gałęzi prawa.
Ktośka

Re: Radca prawny Łódź

Post autor: Ktośka »

Polecam tę kancelarię https://chrostek-kancelaria.pl/ pani mecenas Emilii Chrostek. W sprawach cywilnych to prawdziwa profesjonalistka. Możesz liczyć na szybkie postępowanie, bardzo ważne jest doświadczenie i wykształcenie, w tym przypadku jest ono na wysokim poziomie. Sprawy prowadzone są bardzo sprawnie i szybko. Wiem, bo prowadziłam dwie :P
pikaś

Re: Radca prawny Łódź

Post autor: pikaś »

A czy ktoś kontaktował się z Kancelarią Sobczak Maciejewska Zając? Bo według mnie one mają najlepszą ofertę. Nie walczę sama jeśli chodzi o kruczki prawne, nie znam się na tym to czemu mam ryzykować? To nie ma sensu, doświadczenie i profesjonalizm tych osób jest bezwzględnie ważny.
Robuś

Re: Radca prawny Łódź

Post autor: Robuś »

Tak na dobrą sprawę to samo już korzystanie z porad prawnych moim zdaniem jest czymś niezwykle ważnym i ja również czasami to robię. Tym bardziej, że jak jeszcze zapoznałem się z artykułem http://www.biznesplan.net.pl/kiedy-wart ... -prawnego/ to właśnie na tej stronie fajnie opisano kiedy warto jest z takiego doradztwa prawnego skorzystać.
ODPOWIEDZ