Qtera, czy warto kupić to urządzenie?

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
Żaklin

Qtera, czy warto kupić to urządzenie?

Post autor: Żaklin »

Mam w planach zainwestować w swój salon kosmetyczny. Chciałam trochę rozszerzyć działalność o usługę liftingu. Aktyalnie szukam urządzenia do tego celu, jednak nie wiem na jakie się zdecydować. Wiele razy trafiałam na urządzenie o nazwie Qtera, znacie je?
Zuźia

Re: Qtera, czy warto kupić to urządzenie?

Post autor: Zuźia »

Jeśli urządzenie do liftingu, to tylko https://ifapro.pl/qtera-rf/. W salonie którym pracuje, mamy tako urządzenie i każdy sobie chwali prace na nim. Klientki również są bardzo zadowolone. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta. W sumie jest pakiet szkoleń po zakupie, więc nie musisz się martwić o obsługę urządzenia.
Łucja

Re: Qtera, czy warto kupić to urządzenie?

Post autor: Łucja »

Również rozglądam się za urządzeniem do liftingu twarzy. Już byłam na paru prezentacjach, jednak żadne z urządzeń nie spełniało moich oczekiwań. Teraz zastanawiam się nad zakupem, właśnie Qtery. Z tego co czytałam, to ma wszystko, czego oczekuje od takiego urządzenia.
Łośia

Re: Qtera, czy warto kupić to urządzenie?

Post autor: Łośia »

Temat bardzo ciekawy. Szczerze, to wcześniej się nie zastanawiałam na jakim urządzeniu będę miała zabieg. Po waszych wpisach, jednak będę zwracała na to uwagę. Niedługo umawiam się na kolejną wizytę w gabinecie, to od razu zapytam, na jakim urządzeniu wykonują zabiegi.
Zośia

Re: Qtera, czy warto kupić to urządzenie?

Post autor: Zośia »

Byłam na stronie https://ifapro.pl/qtera-rf/ i spojrzałam na specyfikacje, tego urządzenia. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Cena, jest bardzo atrakcyjna, jak za tak dobrej jakości sprzęt. Teraz, tylko muszę namówić wspólniczkę na zakup i możemy uruchamiać nową usługę.
ODPOWIEDZ