Prawo pracy - jaki prawnik?

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Lucyna
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2020, 8:14

Prawo pracy - jaki prawnik?

Post autor: Lucyna »

Hej, poszukuję sprawdzonego radcy prawnego, który będzie w stanie pomóc mi w zakresie prawa pracy. Kogo z Łodzi polecacie?
Awatar użytkownika
Ewaryst_75
Posty: 2
Rejestracja: 02 mar 2020, 8:27

Re: Prawo pracy - jaki prawnik?

Post autor: Ewaryst_75 »

Sprawdź ofertę https://kancelaria-osiewala.pl/. Pani Anna to profesjonalny radca prawny, który rozwiąże każdy problem. Specjalizuje się nie tylko w prawie pracy, ale też w wielu innych dziedzinach prawa.
Awatar użytkownika
Maksik
Posty: 99
Rejestracja: 02 paź 2019, 17:34

Re: Prawo pracy - jaki prawnik?

Post autor: Maksik »

W stolicy swoją kancelarię ma Pan adwokat Tomasz Giziński. Tutaj link znajdziecie namiary na jego kancelarię. Jest sprawnie działającym prawnikiem, posiadającym ogromne doświadczenie zawodowe. A prawo pracy jest jego konikiem.
Awatar użytkownika
narka
Posty: 109
Rejestracja: 06 lis 2019, 15:57

Re: Prawo pracy - jaki prawnik?

Post autor: narka »

Zgadza się, wybór adwokata jest tutaj kluczową kwestią. Dlatego najlepiej wybrać kogoś z polecenia, o którym możecie przeczytać pochlebne opinie. Ja ze swojej strony polecam https://www.strojekkancelaria.pl/ - oczywiście jeśli jesteście z Krakowa bądź okolic. Bardzo rzetelny adwokat, w wielu specjalizacjach - na pewno wam pomoże.
Awatar użytkownika
Lela
Posty: 150
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:35

Re: Prawo pracy - jaki prawnik?

Post autor: Lela »

Kancelarie adwokackie takie jak http://adwokat-nawojski.pl powinny pomóc w takich sprawach. Widziałam, że proponują tu bardzo szeroki zakres pomocy prawnej, więc pewnie będziecie mogli znaleźć tu pomoc i w tym zakresie.
Awatar użytkownika
maksik12
Posty: 44
Rejestracja: 21 wrz 2020, 16:34

Re: Prawo pracy - jaki prawnik?

Post autor: maksik12 »

Najlepszym sposobem jest szukanie w wyszukiwarce internetowej. Na https://kancelaria-kfk.pl/specjalizacje ... awo-pracy/ również jest dostępna informacja ofertowa jednej z łódzkich kancelarii. Wszystko też zależy w jakim mieście obsługi prawnej szukasz. Bo jednak miejscowość ma tu duże znaczenie.
PatrykŁuk

Re: Prawo pracy - jaki prawnik?

Post autor: PatrykŁuk »

Nie każdą kwestię trzeba od razu konsultować z prawnikiem. Są stronki jak ta - http://www.ekspertbeck.pl/ , gdzie można naprawdę wiele poczytać na temat różnych kwestii prawnych. Zerknijcie sobie. Artykuły tam są pisane konkretne i prosto. Każdy czytelnik zrozumie o co chodzi.
Awatar użytkownika
Matrion
Posty: 97
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:15

Re: Prawo pracy - jaki prawnik?

Post autor: Matrion »

Trzeba o swoje walczyć, a najczęściej właśnie korzysta się z pomocy prawnika. Już czasem jedna konsultacja może sporo zmienić i ja się o tym przekonałam. Teraz szukam nowej pracy. Dowiedziałam się 4000 brutto ile to netto?, są specjalne kalkulatory wynagrodzeń do takich obliczeń.
Błażej

Re: Prawo pracy - jaki prawnik?

Post autor: Błażej »

Warto też wspomnieć, że oprócz specjalistów od ogólnie pojmowanego prawa pracy, są również specjalistyczni prawnicy, którzy oferują pomoc prawną dla lekarzy. W wielu sytuacjach to jest jedyny ratunek dla lekarza, który przykładowo popełnił błąd medyczny.
pracownik

Re: Prawo pracy - jaki prawnik?

Post autor: pracownik »

Oczywiście prawo pracy jest istotne i ja również jestem zdania, że tak naprawdę warto jest co nieco o tych kwestiach wiedzieć. Myślę, że tym bardziej, gdyż każdy z nas zapewne gdzieś pracuje i właśnie dlatego ja także staram się sporo na te tematy czytać. Jakiś czas temu natrafiłem na doskonały artykuł https://www.nslowo.pl/prawo-pracy-co-zm ... 2022-roku/ gdzie fajnie opisano co zmieni się w prawie pracy w 2022 roku. Zachęcam oczywiście każdego do zapoznania się z tą tematyką.
mórek567

Re: Prawo pracy - jaki prawnik?

Post autor: mórek567 »

Potrzebowałem fachowych i profesjonalnych porad z zakresu prawa pracy. Ogromnej pomocy na tym polu udzielił mi Wojciech Chmurak z https://prawopracyporady.pl/porady/ . Zależało mi na znacznej poprawie wiedzy , ale i na unikaniu głupich błędów , które w tym obszarze mogły faktycznie się pojawić. Po konsultacjach moja wiedza jest nieporównywalna ze starym stanem wiedzy. Teraz wiem, jak sobie radzić w sytuacjach związanych z prawem pracy. Największy kłopot dotyczył niejasnej umowy między mną a pracownikami, ale udało się to rozwiązać.
MarzenkaO

Re: Prawo pracy - jaki prawnik?

Post autor: MarzenkaO »

Gorąco polecam prawników z serwisu https://www.prawo-pracy.pl/. Miałam problem z moim pracodawcą, a dokładniej przedłużeniem umowy o pracę na czas określony. Skorzystałam z usług płatnych porad prawnych świadczonych w serwisie i naprawdę mi pomogli, bo otrzymałam umowę na czas nieokreślony, na czym mi bardzo zależało. Sama procedura uzyskania porady prawnej jest prosta, zadajemy pytanie poprzez formularz i wysyłamy, do godziny otrzymujemy wycenę i jeżeli cena nam odpowiada płacimy i do 24 godzin otrzymujemy poradę. W ofercie mają napisane że zajmują się prawem pracy, ale i innymi dziedzinami prawa, także jak chcecie skorzystać z pomocy prawnej bez wychodzenia z domu polecam serwis Prawo-Pracy.pl
ODPOWIEDZ