Oznakowanie powierzchni w firmie - wybór specjalistów

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Oliwia92
Posty: 84
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:31

Oznakowanie powierzchni w firmie - wybór specjalistów

Post autor: Oliwia92 »

Cześć
Przy nowej inwestycji w firmie potrzebowaliśmy pomocy prawdziwych specjalistów, którzy zajmą się wykonaniem oznakowania powierzchni to koniecznie zwróćcie uwagę na http://malowanielinii.com/ w przypadku których możecie liczyć na jakość, pełne wsparcie i dokładne wykonanie prac. Wszystko poszło tak jak planowaliśmy i widać, że jest ot wykonane zrozumiale dla naszych pracowników.
Koń

Re: Oznakowanie powierzchni w firmie - wybór specjalistów

Post autor: Koń »

Witajcie. Jeśli szukacie firmy, która wyposaży was w elementy i produkty, związane stricte z branżą drogową, to zachęcam do zaglądnięcia pod ten link: http://DROGOWE.COM.PL. Moim zdaniem to świetny sklep internetowy, w którym znajdziecie różnorakie znaki drogowe, ochraniacze, separatory, czy rampy najazdowe. Warto sprawdzić.
moreń

Re: Oznakowanie powierzchni w firmie - wybór specjalistów

Post autor: moreń »

Jeśli chodzi o przydatne namiary to zerknijcie sobie do Andros z Redy https://andros-reda.pl/?kategorie-uslug ... ie-poziome Świadczą usługi malowania i montażu oznakowania poziomego i sprzedaż specjalistycznych farb do znakowania jezdni, placów oraz parkingów o powierzchni asfaltowej bądź betonowej. W ofercie mają też rozcieńczalniki do farb drogowych, mikrokulki szklane refleksyjne, punktowe elementy odblaskowe tzw. kocie oczka czy taśmy do oznakowań poziomych. Wszystko w rozsądnych cenach a jeśli chodzi o usługi to dodam, ze wykonują je szybko i sprawnie.
ODPOWIEDZ