ochrona danych

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
Miłka

ochrona danych

Post autor: Miłka »

Jak wygląda kwestia bezpieczeństwa danych w Waszej firmie? Macie odpowiedni certyfikat potwierdzający to że dobrze chronicie dane? Na przykład taki: http://www.adees.net/iso_27001.php ? Czy macie do tego zewnętrzną firmę?
Mirosław34

Re: ochrona danych

Post autor: Mirosław34 »

Prowadząc firmę w której niezbędne są dane osobowe, bardzo ważna jest ochrona danych. Dużo gabinetów lekarskich prowadzi elektroniczne zarządzanie dokumentacją https://rsqphysio.com/ebook. Program ten ułatwia rejestrację pacjentów i zabezpieczana dane osobowe.
Łuki

Re: ochrona danych

Post autor: Łuki »

Ochrona danych jest bardzo ważna, jednak nie zawsze to się udaje. Dane z różnych przyczyn mogą zostać utracone, a potem może wystąpić problem, by je odzyskać. W takim momencie polecam kontakt z nimi https://www.fortisrecovery.pl/. Są najlepsi w swoim fachu. Potrafią odzyskać dane praktycznie z wszystkich nośników, a Ty nawet nie musisz ruszać się z domu. Wystarczy, że zamówisz bezpłatnego kuriera, który odbierze nośnik. Po odzyskaniu danych nośnik również wraca do was kurierem ;)
kaśka

Re: ochrona danych

Post autor: kaśka »

A nie lepiej po prostu zadbac o bezpieczenstwo danych firmy, niz je potem odzyskiwac? my wspolpracujemy z firmą TrustIT dzieki temu, nie musimy zatrudniac na stale informatyka, a cala struktura IT dziala bez zarzutu, dodatkowo fajne jest to, ze mozna liczyc na pomoc 24 godziny na dobe
Krzysiekk

Re: ochrona danych

Post autor: Krzysiekk »

Akurat w tym zakresie jestem zadowolony z nvisiona i używamy ich wszystkich sześciu modułów. To dobry kierunek dla zachowania bezpieczeństwa sieci i inwentaryzacji całego dostępnego sprzętu. Nie zauważyliśmy mocnego obciążenia sieci, a jednak mamy kazdy z aspektów pod kontrolą zarówno jak pojawiają sie jakies nowe urządzenia czy zagrozenia potencjalnej awarii sieci. U nas przed jego wprowadzeniem byl spory problem tez w zakresie kontroli pracownikow ktorzy używali sprzętu firmowego do prywatnych spraw przez co bylismy bardziej narazeni na zainfekowanie i pojawienei sie zlosliwych programow.
ODPOWIEDZ