Maksymalny zasięg roweru elektrycznego

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
BazyliFontanna

Maksymalny zasięg roweru elektrycznego

Post autor: BazyliFontanna »

Jaki jest maksymalny zasięg roweru elektrycznego jaki widzieliście? Ja najwięcej widziałem w rowerach z https://iwobike.pl - nawet do stu kilometrów! Według mnie jest to niesamowity wynik, a pan z serwisu powiedział mi, że w sumie rowery Zundapp mogą jechać nawet więcej. Pod warunkiem, że poruszają się po typowo płaskiej nawierzchni.
Arthur

Re: Maksymalny zasięg roweru elektrycznego

Post autor: Arthur »

To wszystko zależy od baterii, wagi roweru i wagi cyklisty. Na przykład w rowerze EcoBike RX500 mozna kupić baterię 17,5 Ah, która według producenta umożliwia przejechanie nawet 150 km! Tutaj możesz podejrzeć ten rower: https://www.korczyksport.pl/produkt/row ... 023-kopia/ Oczywiście przez to, że jest to rower elektryczny, waga roweru też jest większa... w tym przypadku konkretnie wynosi 26,3 kg.
Ania 44

Re: Maksymalny zasięg roweru elektrycznego

Post autor: Ania 44 »

Cześć forumowicze! Chciałem się podzielić świetną wiadomością dla wszystkich miłośników rowerów elektrycznych https://hotbikes.pl/kategoria/elektryczne/ . Obecnie na rynku trwają niesamowite promocje na rowery elektryczne! To doskonała okazja, aby zdobyć swój własny rower elektryczny lub zaktualizować swój obecny model
jolkaa

Re: Maksymalny zasięg roweru elektrycznego

Post autor: jolkaa »

Zastanawiam się nad tym by postawić jednak na rowery mtb dla dzieci . Właśnie widziałam, że bardzo wiele osób zachwalało sobie ofertę tego producenta, dodatkowo też rowery można kupić w naprawdę bardzo dobrej cenie.
ODPOWIEDZ