Leasing na fotowoltaikę

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
Michał

Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Michał »

Czy ktoś z was, posiada leasing na panele fotowoltaiczne? Jeśli tak, to w jakiej firmie go zaciągnęliście? Szukam sprawdzonej formy w której nie będzie masy papierków do wypełniania. Ważne jest dla mnie również to, by wkład własny z mojej strony był jak najmniejszy.
Łucznik

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Łucznik »

Leasing został mi udzielony dwa miesiące temu w tej firmie https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. Na dzień dzisiejszy, jestem bardzo zadowolony. Jeśli miałbym podjąć taką decyzje jeszcze raz, to bym się nawet nie zastanawiał. Moim zdaniem, podejmujesz bardzo dobrą decyzję ;)
Ryś

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Ryś »

Zdecydowanie polecam tą firmę. Skorzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Wniosek wypełniłem na ich stronie, zajęło mi to 5 minut. System jest bardzo prosty i raczej nikt nie powinien mieć problemów w wypełnieniem wniosku. Jeśli będziecie mieli jakiś problem, piszcie śmiało, pomogę ;)
Dąbska

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Dąbska »

Michał pisze: ↑24 cze 2021, 20:01 Czy ktoś z was, posiada leasing na panele fotowoltaiczne? Jeśli tak, to w jakiej firmie go zaciągnęliście? Szukam sprawdzonej formy w której nie będzie masy papierków do wypełniania. Ważne jest dla mnie również to, by wkład własny z mojej strony był jak najmniejszy.
Zobacz na ofertę Hymona. Robią instalacje i dla domów ale i dla przemysłu. I to duże instalacje. Pomagają również w aspektach finansowania takich instalacji. A że to największa tego typu firma na rynku, to mają spore doświadczenie.
Fiś

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Fiś »

Również ich polecam https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. Mają świetną ofertę, która jest warta uwagi. Wypełnienie wniosku jest banalnie proste, a decyzja jest błyskawiczna. Fajne jest to, że nawet nie ma potrzeby ruszać się z domu. Wszystko zrobicie przez internet.
Mikołaj

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Mikołaj »

Fiś pisze: ↑29 cze 2021, 19:34 Również ich polecam https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. Mają świetną ofertę, która jest warta uwagi. Wypełnienie wniosku jest banalnie proste, a decyzja jest błyskawiczna. Fajne jest to, że nawet nie ma potrzeby ruszać się z domu. Wszystko zrobicie przez internet.
Faktycznie jest to bardzo wygodne. Od poniedziałku będę brał się za poszukiwania firmy montującej panele fotowoltaiczne, później spojrzę na ofertę kredytową, którą polecasz. Mam nadzieje, że znajdę firmę, a raczej termin, który będzie mi odpowiadał.
Rafał

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Rafał »

Hmmm nie pomyślałem nawet o tym, by taka instalację zrobić na firmę i w leasingu. Myślicie że to ma sens w przypadku warsztatu samochodowego? Jakby nie patrzeć trochę sprzętu jest na prąd. Rachunki miesięczne do najniższych nie należą. Tylko czy to mi się opłaci? Pewnie na swoje potrzeby musiałbym mieć dużo większą instalację niż taka typowa domowa.
Miłoszewski

Re: Leasing na fotowoltaikę

Post autor: Miłoszewski »

Rafał pisze: ↑20 sie 2021, 14:36 Hmmm nie pomyślałem nawet o tym, by taka instalację zrobić na firmę i w leasingu. Myślicie że to ma sens w przypadku warsztatu samochodowego? Jakby nie patrzeć trochę sprzętu jest na prąd. Rachunki miesięczne do najniższych nie należą. Tylko czy to mi się opłaci? Pewnie na swoje potrzeby musiałbym mieć dużo większą instalację niż taka typowa domowa.
Jak najbardziej ma to sens. Warsztat sporo energii zapewne bierze, wystarczy to zobaczyć na obecnych rachunkach za prąd. Oszczędność z paneli to teraz jest na poziomie jakiś 80%. Z obecnego programu. Zobacz ofertę Hymona. Na pewno robią dla firm i mają odpowiednie programy finansowania dla biznesu.
ODPOWIEDZ