Klimatyzacja w domu?

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
Jacekś17

Klimatyzacja w domu?

Post autor: Jacekś17 »

Czy ktoś z Was zdecydował się na posiadanie klimatyzacji w domu? Czy to dobre rozwiązanie? Na https://www.daikin.pl/pl_pl/grupy-produ ... e-vrv.html jest dostępna oferta na kompleksowe rozwiązanie jakim jest system klimatyzacji o ogrzewania. Czy ktoś z Was może z takiego rozwiązania korzysta i może podzielić się opinią?
Miszó

Re: Klimatyzacja w domu?

Post autor: Miszó »

Jacekś17 pisze: ↑26 maja 2021, 11:54 Czy ktoś z Was zdecydował się na posiadanie klimatyzacji w domu? Czy to dobre rozwiązanie? Na https://www.daikin.pl/pl_pl/grupy-produ ... e-vrv.html jest dostępna oferta na kompleksowe rozwiązanie jakim jest system klimatyzacji o ogrzewania. Czy ktoś z Was może z takiego rozwiązania korzysta i może podzielić się opinią?
Ja powiem szczerze, ze sama wlaśnie jestem w takiej sytuacji, ze poszukuję tej odpowiedniej klimatyzacji. I szukam czegoś w okolicach Nowego Sącza. Może tutaj http://biklim.pl ?
Pawełek

Re: Klimatyzacja w domu?

Post autor: Pawełek »

My też w tym roku zamontowaliśmy po ostatnim lecie. Nie kosztuje to dużo a komfort życia o wiele lepszy. Specjalnie umówiliśmy montaż na luty, bo wtedy są terminy, ceny nie są wysokie i łatwo się dogadać z firmą która się w tym specjalizuje. U nas (Warszawa) klimatyzację montowała firm Systemar https://systemar.pl/
Dąbska

Re: Klimatyzacja w domu?

Post autor: Dąbska »

No przy obecnej zmianie klimatu, coraz powszechniejsze będą w domach rozwiązania z klimatyzacja. To taki mus. Pewnie niedługo zrobi sie z tego standard w nowym budownictwie. My w swoim domu montowaliśmy rozwiązania od https://www.schiessl.pl/. Mają sporą wiedzę odnośnie klimatyzacji ale i innych systemów. Jak ktoś ma firmę to może i chłodnictwo go zainteresuje, które robią.
PiotrŚleszyński

Re: Klimatyzacja w domu?

Post autor: PiotrŚleszyński »

Ja uważam, że jest to bardzo komfortowe i nowoczesne rozwiązanie na długie lata. Sam niedawno postanowiłem zainwestować w klimatyzator, ponieważ przeprowadziłem się do mieszkania na najwyższym piętrze w bloku. Doborem, montażem i konfiguracją urządzeń zajął się pracownik firmy https://went-system.pl/oferta/klimatyzacja-dla-domu/. Jak dotąd jestem bardzo zadowolony i w życiu nie wróciłbym do zwykłych wiatraków.
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Re: Klimatyzacja w domu?

Post autor: Oleczka »

A czy Waszym zdaniem klimatyzatory ścienne AUX, takie jak na stronie internetowej https://czystyklimat.pl/112-klimatyzatory-scienne-aux, będą się nadawały do domu? My z mężem zaczęliśmy niedawno myśleć o klimatyzacji, ponieważ latem mamy bardzo gorąco. A z tego, co widzieliśmy, to firma Czysty Klimat oferuje takie klimatyzatory łącznie z ich fachowym montażem. Może ktoś z Was miał już z nią do czynienia?
FranekĆ23

Re: Klimatyzacja w domu?

Post autor: FranekĆ23 »

Jeżeli szukasz godnej poleceni firmy od klimatyzacji to polecam zapoznać się z oferta firmy "PUCH" http://puchlodz.pl/kontakt/ ze Zgierza. Firma http://puchlodz.pl/oferta/klimatyzacja/ montowała klimatyzację zarówno w moim domu jak i w naszej firmie. Polecam wybrać firmę, bo mają naprawdę przystępne ceny.
ODPOWIEDZ