Jak znaleźć pracę za granicą?

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
MajorZ
Posty: 56
Rejestracja: 20 kwie 2020, 10:44

Jak znaleźć pracę za granicą?

Post autor: MajorZ »

Cześć
Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jak znaleźć pracę za granicą? Jeżeli tak, to będę wdzięczny za wskazówki bo nie wiem czy nie skorzystać może z pomocy jakiegoś pośrednika? Co sądzicie, pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Damon
Posty: 8
Rejestracja: 23 kwie 2020, 15:31

Re: Jak znaleźć pracę za granicą?

Post autor: Damon »

Wiesz co myślę, że warto abyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez https://hollandcontracting.pl/ w przypadku których będziecie mogli liczyć na profesjonalne podejście, dobre propozycje pracy i jednocześnie jasne warunki. Byłem dłuższy czas i przyznam, że była to słuszna decyzja. Może jeszcze kiedyś skorzystam :)
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Re: Jak znaleźć pracę za granicą?

Post autor: Oleczka »

Z tego, co się orientuję, to w znalezieniu takiej pracy pomagają różne agencje, na przykład Agencja Pracy Tymczasowej Poland Workforce. Widziałam ostatnio na jej stronie http://polandworkforce.com/praca-bordeaux/ oferty zatrudnienia w Bordeaux we Francji. Co Wy na to?
MirekŻ

Re: Jak znaleźć pracę za granicą?

Post autor: MirekŻ »

Ja wyjechałem w ciemno do Wielkiej Brytanii, jedyne co ogarnąłem z Polski, to zakwaterowanie i kurs CSCS, dzięki któremu mogłem zdać państwowy egzamin i dostać kartę CSCS. Bez niej podjęcie pracy na budowie jest praktycznie niemożliwe. Nawet pomocnik musi mieć taką kartę. Teraz myślę nad kolejnym poziomem i chcę zrobić CPCS, żeby móc pracować na maszynach budowlanych. Kursy robię w Empire Training Services https://empiretrainingservices.co.uk. Mają niskie ceny, fajną kadrę i dają materiały po polsku, co zwłaszcza na początku było bardzo pomocne.
Kaśka Wierzba

Re: Jak znaleźć pracę za granicą?

Post autor: Kaśka Wierzba »

Jak chcesz wyjechać za granicę, to najlepiej mieć już wcześniej zaklepane miejsce. Praca za granicą nie jest prosta i wiąże się z masą dokumentów, które trzeba ogarnąć przed wyjazdem. Moi znajomi znaleźli ofertę na https://pokato.pl/praca/praca-za-granic, firma okazała się solidna. Wypłaty na czas a praca nawet całkiem lekka.
Awatar użytkownika
likuda
Posty: 74
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:02

Re: Jak znaleźć pracę za granicą?

Post autor: likuda »

Wyjazd do pracy zagranicę nie jest łatwy dlatego najlepiej z agencją. Jakbyście chcieli pracować w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech to polecam tę agencję https://jaso24.pl/praca-niemcy-opieka-z-zus-niemiecki/ . Ona też gwarantuje opłacanie wszelkich obowiązkowych składek w tym ZUS
Awatar użytkownika
crejzo
Posty: 109
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:50

Re: Jak znaleźć pracę za granicą?

Post autor: crejzo »

czy trzeba naprawdę wyjeżdżać? w Polsce też przecież jest wiele różnych miejsc pracy. Jeśli nie chcecie wyjeżdżać, to polecam sprawdzić sobie oferty pracy na stronie https://medbra.in/
Tośka

Re: Jak znaleźć pracę za granicą?

Post autor: Tośka »

Mój brat często szuka w internecie ofert związanych z praca za granicą. Jest tam duży wybór i można znaleźć interesującą ofertę, która w przypadku mojego brata przerodziła się w stałą współpracę.
BereŚ

Re: Jak znaleźć pracę za granicą?

Post autor: BereŚ »

Warto także przejrzeć oferty agencji pracy. Ja w ten sposób znalazłem pracę w Polsce po przyjeździe z Ukrainy. Agencja zatrudnienia cudzoziemców: https://kowsenpol.pl/obsluga-zatrudnienia-cudzoziemcow/ pomogła mi dodatkowo w uzyskaniu karty pobytu, legalizacji zatrudnienia i zakwaterowaniu. Było to dla mnie wtedy spore ułatwienie w nowym i całkowicie obcym kraju.
małami

Re: Jak znaleźć pracę za granicą?

Post autor: małami »

likuda pisze: ↑30 lis 2020, 20:55 Wyjazd do pracy zagranicę nie jest łatwy dlatego najlepiej z agencją. Jakbyście chcieli pracować w charakterze opiekunki osób starszych w Niemczech to polecam tę agencję https://jaso24.pl/praca-niemcy-opieka-z-zus-niemiecki/ . Ona też gwarantuje opłacanie wszelkich obowiązkowych składek w tym ZUS
Musisz pamiętać, ze opieka nad seniorem nie jest taka prosta... To bardzo odpowiedzialna praca. Dlatego polecam zajrzeć na https://helphoo.com/pl/blog/opieka-nad- ... -starszymi i zapoznać się z dostępnymi artykułami. Znajdziesz tam mnóstwo cennych wskazówek.
Loreśka

Re: Jak znaleźć pracę za granicą?

Post autor: Loreśka »

Nie wiem czy to takie super rozwiązanie, rzucić wszystko, zabrać się i wyjechać...to nie jest opcja na dłużej. Lepiej znaleźć uczciwią dobra prace tutaj na miejscu. Szczególnie że jak widac po ofertach pracy w tej firmie https://imex-logistics.pl/ to można się starać śmiało na różne stanowiska
bażantka

Re: Jak znaleźć pracę za granicą?

Post autor: bażantka »

Praca za granicą... hmm też mi się marzy :) Niestety w naszym kraju jest ciężko z odpowiednim zatrudnieniem. Już nawet chodziło mi po głowie założenie własnej firmy. Córka jest już pełnoletnia, zastanawia się nad studiami za granicą czemu ja jestem przeciwna. Podesłała mi ten artykuł https://szybkagotowka.pl/Finanse/studia-za-granica który wyjaśnił mi wiele ale boje się że nie da sobie rady. Może pojedziemy razem i ona zacznie studia a ja pracę. Sama już nie wiem
Tozoń

Re: Jak znaleźć pracę za granicą?

Post autor: Tozoń »

No to rozglądając się za ciekawymi ofertami prac za granicą to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia również agencję pracy HollandContracting https://hollandcontracting.pl/ w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na pełne wsparcie, dobre zarobki i zakwaterowanie blisko miejsca pracy. Pozdrawiam!
hewer

Re: Jak znaleźć pracę za granicą?

Post autor: hewer »

Ci co posiadają doświadczenie w dziedzinie budowlanej i rozważają wyjazd za granicę oraz uruchomienie własnej firmy pewnie zainteresują się propozycją https://mesoworks.com/. Obecnie ta firma szuka osób o doświadczeniu w branży budowlanej, które będą realizować różne projekty w Holandii lub też Belgii. Trzeba dodać, że to nie jest agencja, firma szuka partnerów biznesowych
namir

Re: Jak znaleźć pracę za granicą?

Post autor: namir »

Jeśli ktoś planuje podjąć pracę w Norwegii, warto wcześniej przygotować się odpowiednio i zdobyć wymagane informacje. Na stronie https://zyciewnorwegii.pl/ znajduje się wiele praktycznych porad dotyczących stylu życia, tradycji i regulacji prawnych w Norwegii.
ODPOWIEDZ