Jak zarabiać na nieruchomościach?

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Teofil
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2020, 2:55

Jak zarabiać na nieruchomościach?

Post autor: Teofil »

Cześć! Bardzo interesuje mnie temat inwestowania w nieruchomości i chciałbym dowiedzieć się o tym jak najwięcej. Prośba do osób doświadczonych w branży - podzielcie się swoimi wskazówkami ;)
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2020, 5:11

Re: Jak zarabiać na nieruchomościach?

Post autor: Samanta »

Od zawsze chciałam stać się niezależna finansowo i obracanie nieruchomościami mi na to pozwala :) Swoją wiedzę czerpałam głównie z książek, ale znajomy polecił mi https://wiwn.pl/. Skorzystałam z oferty warsztatów i będę je polecać każdemu początkującemu, ale też osobom, które chcą jedynie uzupełnić wiedzę.
Awatar użytkownika
bagatela
Posty: 55
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:44

Re: Jak zarabiać na nieruchomościach?

Post autor: bagatela »

Wystarczy dobrze wybrać nieruchomość pod wynajem i już można zarabiać godziwe pieniądze, dla mnie idealnym wyborem jest mieszkanie z widokiem na morze na osiedlu modern tower w Trójmieście
Awatar użytkownika
artysta
Posty: 60
Rejestracja: 19 cze 2019, 17:08

Re: Jak zarabiać na nieruchomościach?

Post autor: artysta »

Kupowanie i sprzedawanie może być korzystne tylko wtedy, kiedy po prostu skupiamy się na hossie i bessie nieruchomości. Co prawda bessa od dawna nie występowała w tym sektorze, jednak sytuacja z wirusem nauczyła nas, że wszystko może się zmienić w mgnieniu oka. Założenie takiego https://szukajlokum.pl/domy/sprzedaz/torun biura nieruchomości też jest dobrym posunięciem.
czuwał

Re: Jak zarabiać na nieruchomościach?

Post autor: czuwał »

No nie powiem bo to jest bardzo dobre pytanie. Lecz mimo wszystko uważam, że trzeba mieć jakąś smykałkę do tego typu inwestycji. A jak już jesteśmy w temacie nieruchomości to zastanawiam się nad tym czy skup mieszkań Warszawa jest możliwy w każdym biurze? Bo za bardzo się na tym nie znam dlatego też szukam jakiś informacji na ten temat.
gaśka1

Re: Jak zarabiać na nieruchomościach?

Post autor: gaśka1 »

Dobre pytanie. Wiem, że są różnego rodzaju szkolenia pomocne w zdobywaniu wiedzy. Też dużo zależy od rodzaju nieruchomości, samej lokalizacji. Niektórzy wolą kupować mieszkania pod inwestycje, ale takie obiekty jak na https://www.dobryadres.pl/ofertynieruchomosci/obiekty są oferty, to też może być ciekawy pomysł i opłacalny. Zależy na co chce się postawić.
mrówka

Re: Jak zarabiać na nieruchomościach?

Post autor: mrówka »

Cześć. Jeżeli interesuje was taka usługa jak zarządzanie mieszkaniami gdańsk, to moim zdaniem, najlepiej będzie, jak zgłosicie się do firmy domirum.pl. To prawdziwi profesjonaliści, którzy w branży nieruchomości siedzą już długie lata. Myślę że z ich pomocą, uda wam się znaleźć najlepsze rozwiązania związane z wynajmem mieszkania i całą tą formalnością.
Mennica Skarbowa zł

Re: Jak zarabiać na nieruchomościach?

Post autor: Mennica Skarbowa zł »

W przypadku poszukiwań bezpiecznych inwestycji na lata warto również część oszczędności lokować w metalach szlachetnych które historycznie skutecznie przechowują ich wartość. Jeśli potrzebujecie pomocy to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą https://www.mennicaskarbowa.pl/ gdzie będziecie mogli liczyć na szeroki wybór produktów inwestycyjnych, dobre ceny i sprawne realizacje!
ODPOWIEDZ