Gdzie kupić płytki podłogowe

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Dobieslawa_98
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2022, 22:03

Gdzie kupić płytki podłogowe

Post autor: Dobieslawa_98 »

Podjęliśmy dzisiaj decyzję, że w związku z tym, że będziemy mieli w naszym domy ogrzewanie podłogowe, to zamiast paneli położymy na podłodze kafelki. Wiadomo, że na pewno jest to zdecydowanie bardziej trwała opcja i właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na to rozwiązanie. A wybraliśmy Porcelanosa płytki drewnopodobne więc na pewno będą wyglądać pięknie.
poslko

Re: Gdzie kupić płytki podłogowe

Post autor: poslko »

U mnie największym dylematem jest tak naprawdę to, jak powinno wyglądać malowanie mebli inspiracje i czy można sobie w tej kwestii wspólnie pomóc. Niektórzy mi mówią, że moje meble nie są sensowne, a ja się w sumie waham nad tym. Może jednak uda mi się coś wspólnie z Wami dobrać?
polaa

Re: Gdzie kupić płytki podłogowe

Post autor: polaa »

No to może tutaj https://www.bonuseurotech.org.pl/plytkowa-innowacja/ poczytajcie sobie jakie w ogóle są innowacje w płytkach... A macie w tym kierunku sporo porad, także warto po nie sięgnąć. Warto wiedzieć, jakie wspaniałości są teraz dostępne.
mijaa

Re: Gdzie kupić płytki podłogowe

Post autor: mijaa »

Doskonale was rozumiem, bo nie tak łatwo jest wybrać idealne płytki do poszczególnych wnętrz. Jak chodzi o płytki do kuchni, to tutaj https://www.konkretspj.pl/styl/jak-wybr ... e-w-kuchni możecie skorzystać z bardzo pomocnego poradnika w tym kierunku. Dowiecie się tam na co zwrócić uwagę przy wyborze?
ODPOWIEDZ