Folia basenowa?

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
mamuśka17

Folia basenowa?

Post autor: mamuśka17 »

Czy ktoś z Was może posiada basen i wykorzystał w nim takie rozwiązanie jak folia basenowa? Na https://basensklep.pl/collections/folia-basenowa jest dość spora oferta na takie właśnie produkty. Są różne wzory i rodzaje. Zastanawiam się, czy warto z takiej foli skorzystać i jaką najlepiej wybrać. Czy ktoś z Was ma większe doświadczenie i może coś doradzić?
Magduśśka

Re: Folia basenowa?

Post autor: Magduśśka »

Mówisz o foli do takiego basenu murowanego? Wiesz, my początkowo chcieliśmy mieć właśnie taki, ale koszty są dość duże. Zamiast całkowicie rezygnować postanowiliśmy kupić basen stelażowy w sklepie https://basenyogrodowe.pl/21-baseny-stelazowe. To był dobry wybór, bo może korzystać z niego cała rodzina. Wybraliśmy wersję całoroczną, więc nawet nie musimy go składać po sezonie.
monka22

``

Post autor: monka22 »

Ja właśnie też rozłożyłam basen i co się okazało??? Że są w nim dziury i nie wiem co robić.... Może ktoś z was ma sprawdzoną firmę, która oferuje takie produkty jak mocne łatka do basenu? Byle były trwałe, dobrze trzymały.... Bo kiedyś jakieś kupiłam i się nie sprawdziły...
ODPOWIEDZ