Dzbanek filtrujący?

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
mamuśka17

Dzbanek filtrujący?

Post autor: mamuśka17 »

Na https://filtrosfera.pl/ jest dostępna bardzo duża oferta dzbanków filtrujących do wody kranowej. Czy ktoś z Was z takiego właśnie rozwiązania korzysta i możecie podzielić się opinią? Oraz radą jaki wybrać i na co należy zwrócić uwagę? Zależy mi też by filtr był dobrej jakości, tak by woda była bezpieczna również dla dzieci.
Michałłł

Re: Dzbanek filtrujący?

Post autor: Michałłł »

A to się w ogóle opłaca? Przecież takie filtry trzeba regularnie wymieniać. Nie lepiej pić butelkowaną? Przecież dużo promocji jest na wodę. Ja kupuję Staropolankę, teraz mają loterię - https://tiny.pl/rv5mk więc w ogóle fajnie. Udało mi się już stowkę w niej wygrać :) Też bierzecie w niej udział?
Awatar użytkownika
Elena93
Posty: 118
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:41

Re: Dzbanek filtrujący?

Post autor: Elena93 »

taki dzbanek może się przydać. Ale warto mieć pod ręką inne napoje. Niekoniecznie te gazowane czy słodzone. Od siebie proponuję naturalne soki. Na przykład ten https://korabgarden.pl//pl/produkty/sok ... remium-nfc sok z aronii BIO premium od Korab Garden. Mega zdrowy, bo w 100% naturalny, bez dodatków. Tłoczony na zimno, z całych owoców, co pozwala zachować pełnię witamin. Myślę, że warto spróbować.
ODPOWIEDZ