dodatkowa praca w niepełnym wymiarze godzin w Internecie

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
ąłokmn

dodatkowa praca w niepełnym wymiarze godzin w Internecie

Post autor: ąłokmn »

gdzie możesz dobrze zarobić w internecie? , powiedz mi o prawdziwych platformach do pracy pobocznej                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    м
Paweł

Re: dodatkowa praca w niepełnym wymiarze godzin w Internecie

Post autor: Paweł »

Ja zapomniałam w tym wszystkim o zasadach ergonomii, przez to, że w domu można pracować tak naprawdę wszędzie, ja wybrałam łóżko, co nie było dobrym pomysłem. Szybko zaczęły się problemy z bólem kręgosłupa, a także nadgarstkami. Lekarz pierwszego kontaktu skierował mnie na badanie EMG w Lublinie. Okazało się, że mięśnie nie wytrzymują niby wygodnych pozycji dla mnie. Dostałem zalecenia i ćwiczenia, które pomagają na ból. Jednak nauczyło mnie to, że lepiej pilnować odpowiedniej pozycji przy pracy.
dżastaa

Re: dodatkowa praca w niepełnym wymiarze godzin w Internecie

Post autor: dżastaa »

W sumie przyjemną pracą bez jakiegoś wielkiego wysiłku, będzie praca w formie konsultantki. Tutaj https://konsultantka.pl możecie się dowiedzieć jak w prosty sposób stać się konsultantką dla firmy Avon. Pewnie znacie tą firmę... Także wiecie, że mają dobre kosmetyki, które się sprzedają.
Kaśia

Re: dodatkowa praca w niepełnym wymiarze godzin w Internecie

Post autor: Kaśia »

Ja sobie coś znalazłam, ale sytuacja w pracy mnie do tego zmusiła. Na całe szczęście mąż nie ma żadnego problemu z pracą. Rok temu się przebranżowił i teraz ma dużo zleceń. Pracy szukał przez stronę https://fachpraca.pl/oferty-pracy/hydraulik/ Jest to idealne miejsce dla fachowców którzy chcą znaleźć pracę.
Kaśka

Re: dodatkowa praca w niepełnym wymiarze godzin w Internecie

Post autor: Kaśka »

zarabiać można nie wychodząc z domu. Trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać zleceń. Jak się już znajdzie ofertę pracy to jeszcze trzeba uważać aby nie wpakować się w jakieś kłopoty. Dużo ludzi oferuje pracę w której tylko oferujący zarobi np poprzez rejestrację przez link polecający. Ja szukając różnych ofert trafiłam na stronę Pieniadze z Internetu gdzie jest opisane kilkanaście różnych sposobów zarobku i z tego co widziałam i sama testowałam każda da zarobić
ODPOWIEDZ