Dobry sprzęt do druku w firmie

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
MajorZ
Posty: 56
Rejestracja: 20 kwie 2020, 10:44

Dobry sprzęt do druku w firmie

Post autor: MajorZ »

Cześć
Czy macie może dla mnie podpowiedzi, jeśli chodzi o wybór dobrej jakości propozycji w zakresie sprzętów do druku? Zależy mi na dobrej cenie, uczciwym podejściu i jednocześnie możliwościach m.in wynajmu i dzierżawy. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Oliwia92
Posty: 84
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:31

Re: Dobry sprzęt do druku w firmie

Post autor: Oliwia92 »

Na ten moment zdecydowanie warto zwrócić uwagę na - https://ale.pl/content/59-dzierzawa-i-wynajem-drukarek sporo propozycji, dobry zakres cenowy, świetne podejście do potrzeb klienta i jednocześnie brak problemów przy realizacji oraz obsłudze samego sprzętu. Jest to na pewno dużo większe odciążenie
Awatar użytkownika
Bartikk
Posty: 9
Rejestracja: 25 kwie 2020, 12:56

Re: Dobry sprzęt do druku w firmie

Post autor: Bartikk »

Podzielam wypowiedź i uważam, że to bardzo dobry kierunek jeśli chodzi o poszukiwanie sprzętu z wyższej półki. Uczciwi, jasne warunki i do tego wiele możliwości. Przy dużej ilości druków, jest to zdecydowanie spora oszczędność :)
Awatar użytkownika
MajorZ
Posty: 56
Rejestracja: 20 kwie 2020, 10:44

Re: Dobry sprzęt do druku w firmie

Post autor: MajorZ »

Super! To w takim razie zabieram się za poszukiwania oraz zakupy :)
Awatar użytkownika
lucija
Posty: 3
Rejestracja: 19 cze 2020, 22:38

Re: Dobry sprzęt do druku w firmie

Post autor: lucija »

Mam w firmie kombajn brother, jest super, szybko drukuje, jest wydajna, dobrze toleruje zamienniki. Do mojej kupuję zamienniki activejet, są wydajne i świetnej jakości.
Awatar użytkownika
Oliwia92
Posty: 84
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:31

Re: Dobry sprzęt do druku w firmie

Post autor: Oliwia92 »

Nie ma za co i oczywiście mamy nadzieję, ze podejmiecie racjonalną decyzję dla swojego biznesu!
ODPOWIEDZ