Butelka filtrująca?

Potrzebujesz porady? Zajrzyj tutaj.
mamuśka17

Butelka filtrująca?

Post autor: mamuśka17 »

Czy używacie butelek filtrujących do wody kranowej? Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie? Na https://filtrosfera.pl/butelka-filtruja ... 4-nakretki jest dostępny zestaw z 4 filtrami. Jednak czy te filtry są dobre i woda na pewno będzie dobrze oczyszczona? Możecie coś doradzić?
Łukaszek

Re: Butelka filtrująca?

Post autor: Łukaszek »

Próbowałem wielu rozwiązań, ale żadne nie było "smaczne". Ja piję wodę mineralną - a dokładnie Staropolankę, jest dobrze zmineralizowana dlatego tu jest duży plus ;)


Niżej Wam jeszcze zostawię link do niej bo akurat obecnie jest prowadzona loteria pieniężna - kupujesz Staropolankę za min dyszkę i rejestrujesz paragon. Codziennie można coś wygrać ;)

www. loteriastaropolanka.pl
https://cutt.ly/4bSidmo
selenuś

Re: Butelka filtrująca?

Post autor: selenuś »

Pewnie, że warto inwestować w produkty filtrujące do wody. W końcu z kranu nie można bezpośrednio pić wody, bo ma kamień i inne cząsteczki. Dlatego ważna jest filtracja. Tak w ogóle, jak chcecie dobrze nawodnić organizm, warto postawić na wodę alkaiczną. Przykładowo już w samie Biedronce macie Polaris Ph, która jest smaczna i ma właściwości prozdrowotne. Także wypróbujcie ją...
ODPOWIEDZ