Produkcja świeżych soków

Chcesz założyć swój biznes, ale jeszcze nie wiesz, w jakiej branży wystartować? Szukasz pomysłów i inspiracji? Pomożemy!
Awatar użytkownika
Tubylec
Posty: 66
Rejestracja: 18 paź 2019, 19:44

Produkcja świeżych soków

Post autor: Tubylec »

Przymierzam się do przydomowej produkcji soków z owoców z własnego sadu bo w związku z nowym podatkiem cukrowym wreszcie takie soki mogą konkurować cenowo z dosładzanymi napojami dotąd masowo kupowanymi przez ludzi.
Już ogarnęłam potrzebne urządzenia, mam też niedaleko drukarnię która realizuje druk etykiet samoprzylepnych wg mojego wzoru i te etykiety są ekologiczne https://eticod.pl/ - czyli takie jakie pasują do zdrowych soków :)
Potrzebuję jeszcze producenta opakować biodegradowalnych.
Może ktoś wie u kogo takie opakowania dostanę w rozsądnej cenie?
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 67
Rejestracja: 29 lut 2020, 19:24

Re: Produkcja świeżych soków

Post autor: Kamilla36 »

Świetny pomysł na biznes! Powiem szczerze, że w dzisiejszych czasach naprawdę ciężko jest znaleźć naprawdę dobry gatunkowo sok, który przy okazji będzie smaczny i w rozsądnej cenie. Nie mogę się doczekać aż ruszysz i gdzieś spotkam Twoje soki :D
___
ruletka na pieniądze
owićka

Re: Produkcja świeżych soków

Post autor: owićka »

Uważam, że biznes związany z branżą spożywczą to świetny pomysł :) a jeśli chcecie zająć się konkretnie produkcją to na pewno warto nawiązać współpracę ze sprawdzonym importerem oraz dystrybutorem dobrych jakościowo surowców, które są niezbędne do produkcji. Ciekawą ofertę znajdziecie w firmie OQEMA https://oqema.pl/. Można tu liczyć na indywidualne podejście do klienta a także bardzo korzystne warunki współpracy.
Jańka

Re: Produkcja świeżych soków

Post autor: Jańka »

A co sądzicie o takiej opcji jak detoks sokowy od SportFoodSoki na początek, aby przede wszystkim przeprowadzić detoks organizmu. Ja jestem mega zadowolona korzystając z takich kilku dni skutecznego detoksu na którym czuję się osobiście bardzo dobrze. Dostawa terminowa, ceny konkurencyjne i też co ważne jest sycąca więc na pewno nie będziesz głodna.
ODPOWIEDZ