Kursy walut

Chcesz założyć swój biznes, ale jeszcze nie wiesz, w jakiej branży wystartować? Szukasz pomysłów i inspiracji? Pomożemy!
Awatar użytkownika
Consuel
Posty: 137
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:51

Kursy walut

Post autor: Consuel »

Jeżeli handlujecie zagranicznymi walutami to koniecznie musicie zaglądać tutaj https://comparic.pl/kurs-dolara-notowan ... -comparic/ . Poza najbardziej aktualnymi kursami walut znajdziecie tam mnóstwo porad i ciekawostek. Mi osobiście bardzo się to przydaje w różnych sprawach.
Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca.
Awatar użytkownika
mojafirma
Posty: 105
Rejestracja: 23 wrz 2019, 22:14

Re: Kursy walut

Post autor: mojafirma »

Ja swoje kursy walut najczęściej sprawdzam i wymieniam w kantorze Waluteo - bardzo korzystne kursy wymiany i co dla mnie najważniejsze wygoda. Całość procesu to tylko wpłata środków - wymiana - wypłata, co ważne cały proces jest bardzo bezpieczny. Dzięki temu mamy pewność że nikt nie podszyje się i nie ukradnie środków podczas wymiany.
Awatar użytkownika
artysta
Posty: 60
Rejestracja: 19 cze 2019, 17:08

Re: Kursy walut

Post autor: artysta »

Waluty zawsze, ale to zawsze były intratne, szczególnie jeśli często wyjeżdżamy i jest dla nas naturalne zdobywanie wynagrodzenia w obcej walucie. Dobrze jest więc w taki przypadku mieć na oku kantor, który rzetelnie wymieni pieniądze, nie oszukując i współpracując ze znanymi bankami. Na pewno we Wrocławiu warto się udać do https://www.kantorgrant.pl/dobre-kantor ... l-swobodna .
Awatar użytkownika
Oliwia92
Posty: 84
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:31

Re: Kursy walut

Post autor: Oliwia92 »

Jeżeli planujecie wymianę walut to w mojej opinii najlepiej jednak pod względem ofert wypadają kantory online gdzie można liczyć na dużo niższe prowizje względem punktów stacjonarnych. Jeśli znajdziesz chwile to koniecznie sprawdź kantor online ranking na którym dowiesz się więcej kto przygotował najlepszą ofertę i gdzie m.in można liczyć na promocyjne oferty niższych prowizji :)

kontakt poznań szkoła językowa
nikuś

Re: Kursy walut

Post autor: nikuś »

Szczerze mówiąc to kiepsko się orientuje- jak stoją poszczególne kursy walut... Ale wiem, gdzie możesz to sprawdzić. A mianowicie w kantorze Pomarańczarnia.pl https://pomaranczarnia.pl/kontakt/Kantory/Rybaki-12-5 . Tam przeprowadzicie wszelkie transakcje kupna-sprzedaży poszczególnych walut. Oczywiście drogą online też możecie to załatwić.
ODPOWIEDZ