Księgarnia internetowa

Chcesz założyć swój biznes, ale jeszcze nie wiesz, w jakiej branży wystartować? Szukasz pomysłów i inspiracji? Pomożemy!
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 38
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:11

Księgarnia internetowa

Post autor: heniutek »

Wydaje mi się, że na rynku jest jeszcze miejsce na księgarnię internetową. Musiałaby jednak jakoś przekonywać klientów do korzystania z niej. Dla mnie mistrzostwem jest księgarnia, która potrafi świetnie opisywać książki. Przykład pierwszy z brzegu: https://livro.pl/blog/pomnik-cesarzowej ... mianskiego. Po takiej recenzji człowiek jest zdecydowany, by zakupić "pomnik cesarzowej Achai".
Awatar użytkownika
wojtek40
Posty: 42
Rejestracja: 20 paź 2019, 10:47

Re: Księgarnia internetowa

Post autor: wojtek40 »

Nie ma nic lepszego w tych czasach jak zakupy przez internet. Uważam że jest to bardzo fajna i szybka forma zakupów . Uwielbiam wprost księgarnie internetowe ponieważ wpisuję czego potrzebuję i już mogę odrazu zamówić . Moją ostatnia zdobyczą jest Zaufasz mi - Diany Brzezinskiej. Juz nie mogę się doczekać odbioru paczki. https://www.taniaksiazka.pl/zaufasz-mi- ... 11463.html
Awatar użytkownika
tereska
Posty: 25
Rejestracja: 24 lut 2020, 20:00

Re: Księgarnia internetowa

Post autor: tereska »

Zwykle szukam interesujących pozycji na https://skupszop.pl/ i Was tez zachęcam do zakupów - książka jest dobra na wszystko
Awatar użytkownika
aria
Posty: 62
Rejestracja: 10 gru 2019, 16:51

Re: Księgarnia internetowa

Post autor: aria »

Zachęcona dobrymi opiniami chciałabym kupić ostatnie Guillaume Musso książki w dobrej cenie. Wiecie gdzie je dostanę? Szczególnie te z tego wpisu https://livro.pl/blog/guillaume-musso-k ... bily-rynek . Pomóżcie proszę.
ODPOWIEDZ