Drukowanie ulotek

Chcesz założyć swój biznes, ale jeszcze nie wiesz, w jakiej branży wystartować? Szukasz pomysłów i inspiracji? Pomożemy!
Awatar użytkownika
Angela
Posty: 44
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:36

Drukowanie ulotek

Post autor: Angela »

Ulotki to dobry pomysł na reklamę pod warunkiem , że będą dobrej jakość. Warto poszukać internetowej drukarni bo tam oferty są lepsze. Sam znalazłem pomysł na takie https://www.diamond-druk.pl/ składane ulotki. Moim zdaniem są dużo bardziej zauważalne niż zwykle
Awatar użytkownika
poceluj
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2019, 16:06

Re: Drukowanie ulotek

Post autor: poceluj »

Nie są rzadkością takie usługi. Pod tym względem nie trzeba długo szukać.
Miej nadzieję na najlepsze, przygotuj się na najgorsze.
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Re: Drukowanie ulotek

Post autor: Oleczka »

Osobiście uważam, że nawet w dzisiejszych czasach, w dobie internetu, nie można polegać tylko i wyłącznie na reklamie w sieci i co za tym idzie warto na pewno reklamować się tez za pomocą ulotek i innych drukowanych materiałów. My zawsze zamawiamy je we wrocławskiej drukarni https://superdrukowanie.pl/, bo czas realizacji jest tam szybki, jakość wysoka, a ceny niewygórowane ;)
Awatar użytkownika
Consuel
Posty: 137
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:51

Re: Drukowanie ulotek

Post autor: Consuel »

Dobrą ofertę w zakresie druku ulotek mają na https://web-to-print.pl/ulotki :) Moim zdaniem jak najbardziej warto się z tym bliżej zapoznać ;)
Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca.
Awatar użytkownika
arket_ingage
Posty: 18
Rejestracja: 15 paź 2019, 10:13

Re: Drukowanie ulotek

Post autor: arket_ingage »

Faktycznie, składane ulotki mogą zainteresować klienta i sprawić, że spędzi na ich oglądaniu więcej czasu, zaciekawi go co jest w środku. Ale mimo wszystko część osób je po prostu wyrzuci, bo pomyśli, że to kolejna nic nie wnosząca reklama. Na własnej skórze przekonałam się, że najlepiej działają ulotki w niestandardowych kształtach. Roznoszę ulotki w Legnicy i sama widze jakie reakcje u ludzi one wywołują. Są inne, ciekawe, nie przypominają smutnej nachalnej reklamy... U nas są w kształcie ust, ponieważ pracuję dla salonu kosmetycznego, który zajmuje się głównie zabiegami w ich obrębie właśnie. Z tego co się orientuję drukowali je w drukarni IntroGraf w Środzie Śląskiej.
Awatar użytkownika
lukasbe
Posty: 5
Rejestracja: 07 lis 2019, 23:40

Re: Drukowanie ulotek

Post autor: lukasbe »

Doradzaj się wśród znajomych. Mogą mieć naprawdę świetne rozwiązania w tym zakresie.
Przyjemności przypominają mokradła, po których trzeba lekko przebiegać, nie zatrzymując na nich dłużej stopy.
Awatar użytkownika
vika
Posty: 13
Rejestracja: 01 sty 2020, 14:16

Re: Drukowanie ulotek

Post autor: vika »

W sumie wiecie, jak prowadzicie swoją firmę to niektórymi kwestiami możecie też sami się zająć. Nawet możecie sami zająć się drukowaniem ulotek, bo w końcu to nic skomplikowanego, a w ten sposób zaoszczędzicie. Na stronie https://www.drukuj24.pl/drukarka/canon- ... -2550.html po za tym możecie znaleźć niedrogie tusze.
Awatar użytkownika
Suprasia
Posty: 27
Rejestracja: 26 lut 2019, 13:28

Re: Drukowanie ulotek

Post autor: Suprasia »

Moje urządzenie HP drukuje świetnej jakości ulotki i całe szczęście, bo nie muszę zamawiać ich w drukarni. Jedyne co to przestanę do niej kupować oryginalny tusz hp 301 , bo trochę za dużo na niego wydaję pieniędzy. Dowiedziałam się, że w sklepie Do Drukarki oferują także świetnej jakości zamienniki. To z nimi drukowanie ulotek będzie dużo tańsze. A co Wy o tym myślicie?
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 152
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:31

Re: Drukowanie ulotek

Post autor: nosleep »

Można pokusić się o samodzielne drukowanie ulotek. Jednak przydałaby się tutaj drukarka z tanim tuszem, żeby nie wyszło wszystko drogo. Na stronie https://www.lm.pl/aktualnosci/informacj ... aka_wybrac widziałam porady, jak szukać taki dobry sprzęt.
Awatar użytkownika
Marianka
Posty: 32
Rejestracja: 09 cze 2020, 13:42

Re: Drukowanie ulotek

Post autor: Marianka »

Pamiętam jak córka potrzebowała do szkoły wydrukować ulotki na temat hejtu w internecie. Postanowiły z dziewczynami zrobić głośny happening po tym jak jedna z dziewczyn padła ofiarą głupiego żartu i hejtu. Postanowiłam jej pomóc w przygotowaniu ulotek. Mamy drukarkę więc nie było problemem wydrukować ulotki. Tanie i oryginalne tusze znalazłam na stronie https://www.drukuj24.pl/wklad-atramento ... nalny.html . Drukowanie ulotek można samodzielnie wykonać jeżeli mamy drukarkę i odpowiedni papier, czasem wychodzi taniej niż u profesjonalistów.
ODPOWIEDZ