nihao.com.pl - opinie

Znasz strony, które warto polecić? Daj znać!
Paniś

nihao.com.pl - opinie

Post autor: Paniś »

Słuchajcie, mam takie postanowienie, żeby nauczyć się w tym roku jakiegoś obcego języka (poza polskim znam angielski). Dlatego szukam dobrej szkoły języka chińskiego, możecie polecić jakąś? Póki co trafiłam na stronę szkoły Nihao nihao.com.pl, dajcie znać, czy ktoś z Was uczył się u nich? Jesteście zadowoleni?
Wónka

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Wónka »

A jaką formę nauki planujesz? Wiem, że mają w ofercie kursy języka chińskiego w formie stacjonarnej oraz online. Sama szukałam opinii na temat tej szkoły i naprawdę wiele osób chwaliło, polecało, jako najlepszą tego typu placówkę w naszym kraju. Dlatego ja się zdecydowałam. Póki co, ze względu na pandemię na kurs online. Jak najbardziej polecam.
Szań

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Szań »

Jeśli chodzi o tłumaczenia pisemne to można zaufać firmie Nihao w ciemno. Zawsze wszystko było w najlepszym porządku, a niektóre dokumenty na pewno były trudne - dużo fachowych słów i terminów. Ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy i na pewno będę nadal korzystał z ich usług. Warto.
Włanka

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Włanka »

Świetna szkoła, nie da się ukryć. Poza szeroką ofertą kursów i szkoleń, grupowych, indywidualnych, online, oraz tłumaczeniami, oferują coś, co moim zdaniem jest wielkim strzałem w dziesiątkę. Mianowicie dodatek do kursów "Niubi!" czyli chińska mowa potoczna. Wiadomo, żeby się porozumieć, musimy wiedzieć, jak mówią "miejscowi" :)
Grańka

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Grańka »

Ja mam za sobą kurs indywidualny w Nihao, ale właśnie pozostając w temacie rozszerzeń, a właściwie dodatków do kursów, trafiłam jeszcze na taki jak Cesarz Wymowy Planuję się na niego zapisać. Bo to, że sporo już potrafię to jedno, ale wiem, że dzięki temu nauczę się zdecydowanie dokładniej poprawnej wymowy i słuchu. To jest najlepsza szkoła do nauki chińskiego.
światło

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: światło »

Zgadzam się, że jest to bezsprzecznie najlepsza szkoła języka chińskiego. Super, że mają w ofercie również kursy chińskiego online, co jest ważne nie tylko w czasie pandemii, ale wydaje mi się, że teraz szczególnie. Zajęcia prowadzą tylko chińscy lektorzy, ale tacy, którzy jednocześnie bardzo dobrze mówią w naszym ojczystym języku. Polecam naukę u nich.
Damaś

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Damaś »

Marzy mi się tatuaż. Fajnie że w nihao znalazłam tłumaczenia tatuaży. Wystarczy że wybiorę sentencję którą chcę mieć a oni zrobią z tego super wzór z chińskich znaków. Jestem szczęśliwa, że udało mi się znaleźć tę szkołę. .
Abroń

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Abroń »

Bardzo się cieszę że nie musiałam przerywać nauki języka chińskiego, bo w nihao są kursy online. Jestem bardzo zadowolona. Kursy stoją na bardzo wysokim poziomie. Można bardzo dużo się nauczyć, jeśli tylko się chce. To najlepsza szkoła języka chińskiego. Zdecydowanie warto zacząć się z nimi uczyć tego pięknego języka.
Awatar użytkownika
Cezary-77
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2020, 4:45

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Cezary-77 »

Super tłumaczenia pisemne bardzo się przydają gdy kupuje się dużo elektroniki, a instrukcja tylko w języku chińskim :) Polecam firmę Nihao, rzetelni, uczciwi i mają przystępne ceny.
Awatar użytkownika
salomea82
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2020, 18:44

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: salomea82 »

Super kursy online języka chińskiego. Bardzo rzetelnie prowadzone, mnóstwo wiedzy, dużo ćwiczeń zwłaszcza jeśli chodzi o wymowę i rozumienie dialogów. Najlepsza tego typu szkoła na rynku. Jestem totalnie zadowolona.
Awatar użytkownika
Ewa_92
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2020, 4:07

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Ewa_92 »

Super tłumaczenia ustne, tłumaczami są rodowici Chińczycy więc wiemy że zrobią to bezbłędnie i naprawdę dokładnie. Ja jestem bardzo zadowolona z usług Nihao. Mogę ich z czystym sumieniem polecić.
Awatar użytkownika
kasandra1983
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2020, 10:41

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: kasandra1983 »

Super że jest coś takiego jak czyli mowa potoczna, kolokwializmy a nawet wulgaryzmy w języku chińskim. Taki podwórkowy język. Rzadko na kursach można takiego żywego prawdziwego języka się nauczyć. Brawo Nighao!
Awatar użytkownika
Adelard
Posty: 3
Rejestracja: 23 sty 2020, 9:29

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Adelard »

Ja się zdecydowałem na kurs języka chińskiego indywidualny To była dobra decyzja. Moja pozycja w pracy się zwiększyła dzięki umiejętności posługiwania się tym językiem. Szkoła jest świetna. Naprawdę dobra robota.
Awatar użytkownika
Hadrian
Posty: 4
Rejestracja: 22 paź 2019, 23:40

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Hadrian »

Fajnie że w Nihao jest coś takiego jak tłumaczenia tatuaży Bardzo szybka reakcja, doskonała komunikacja, fajni ludzie pracują w tej firmie. Jestem bardzo zadowolony. Mogę polecić firmę Nihao.
Awatar użytkownika
amalia1982
Posty: 3
Rejestracja: 20 paź 2019, 9:37

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: amalia1982 »

Super że można zrobić kurs języka chińskiego online. W dzisiejszych trudnych czasach, to najlepsza forma nauki. Jestem bardzo zadowolona z kursu. Dużo wiedzy, dużo informacji, świetni nauczyciele. Polecam.
Awatar użytkownika
Slawomierz1991
Posty: 2
Rejestracja: 25 paź 2019, 9:26

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Slawomierz1991 »

Serdecznie polecam tłumaczenia pisemne w Nihao. Bardzo sprawnie, dokładnie, szybko i rzetelnie. Jestem bardzo zadowolony i na pewno wrócę do tej firmy. Warto im zaufać. To prawdziwi fachowcy.
Awatar użytkownika
Klarysa97
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2021, 8:14

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Klarysa97 »

Kursy w Nihao sa bardzo fajne, bardzo dużo można się nauczyć. Fajny jest też dodatek do kursów: cesarz wymowy. Naprawdę warto w to zainwestować. Języka uczą Chińczycy, którzy osiedlili się w naszym kraju. Mamy więc pewność, że uczymy się prawidłowo.

gala boksu warszawa 2015
Awatar użytkownika
Michał-77
Posty: 2
Rejestracja: 04 mar 2020, 7:10

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Michał-77 »

Ja jestem zadowolony z opcji kurs języka chińskiego dla firm. Świetne lekcje, bardzo merytoryczne i rzetelne. Super kontakt z prowadzącymi kurs. Wykładowcy przyjeżdżali do nas do firmy. Świetni lektorzy. Duży nacisk na wymowę i rozumienie ze słuchu. Polecam.
Awatar użytkownika
Otto
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2020, 5:03

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Otto »

Ja bardzo sobie cenię kursy weekendowe. Nihao to najlepsza szkoła języka chińskiego. Bardzo fajnie podchodzą do uczniów, mają z nami bardzo dobry kontakt. Kładziony jest duży nacisk na mówienie i rozumienie ze słuchu, mniejszy nacisk jest na kaligrafię. Czyli tak jak powinno być.
nunuś

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: nunuś »

Ja to bardziej myślę o tym, co mogę zrobić, żeby moje dzieci były szczęśliwe i chciały się uczyć. Wiem, że to nie jest takie proste, ale chciałabym, żeby miały jasną przyszłość. Wiem, że jedno sprawdza osteopatia warszawa studia , ale co drugie będzie uważać? Co zrobi dla swojej przyszłości? Tego kompletnie nie wiem.
Awatar użytkownika
Beata1993
Posty: 4
Rejestracja: 31 paź 2019, 17:29

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Beata1993 »

Ja mogę polecić tłumaczenia ustne które oferuje Nihao. Bardzo szybka realizacja, bardzo rzetelna i bardzo przystępne ceny. Jestem zadowolona z tej współpracy, na pewno zaowocuje to kolejnymi zleceniami dla firmy. Super fachowcy.
Awatar użytkownika
Żarek_76
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2020, 4:48

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Żarek_76 »

Korzystałem z oferty firmy Nihao w zakresie: tłumaczenia pisemne. Potrzebne mi były szybko i bardzo dokładnie wykonane tłumaczenia. Nie zawiodłem się, wręcz przeciwnie, byłem pozytywnie zaskoczony jakością i kompetencją tej firmy. Polecam.
Awatar użytkownika
radowit_77
Posty: 2
Rejestracja: 23 sty 2020, 2:07

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: radowit_77 »

Najlepszy kurs online języka chińskiego. Bardzo duży nacisk na wymowę, rozumienie ze słuchu i dialogi - czyli to co najważniejsze, żeby komunikatywnie posługiwać się językiem. Zdecydowanie polecam tę firmę. Są najlepsi.
Awatar użytkownika
arkadiusz_76
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2020, 5:51

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: arkadiusz_76 »

Firma robi bardzo rzetelne tłumaczenia pisemne z języka chińskiego. Fachowo, szybko i dokładnie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nimi, nie mogę nic im zarzucić, wszystko wykonane bardzo skrupulatnie.
Awatar użytkownika
Szarlina
Posty: 2
Rejestracja: 06 sty 2020, 0:26

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Szarlina »

Jestem bardzo zadowolona z kursu w szkole Nihao. Kurs języka chińskiego prowadzony był bardzo fajnie, z fajnym, życzliwym podejściem do uczących się. Naprawdę dużo się nauczyłam i jestem ogromnie wdzięczna.
Awatar użytkownika
Marika62
Posty: 1
Rejestracja: 11 kwie 2021, 8:26

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Marika62 »

Bardzo sobie chwalę kursy z Nihao ale prawdziwą rewelacją jest dodatek do kursów Niubi - jęzuk potoczny, slang miejski - naprawdę super rozwiązanie. Nauka takiego języka, którym będzie można dogadać się na ulicy. Polecam, warto.
Tyśka

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Tyśka »

Już kiedyś myślałam, żeby nauczyć się języka chińskiego, ale przyznam szczerze, nie miałam odwagi, wiadomo, że nie jest to najłatwiejszy język. W tym roku postanowiłam, że zrobię coś szalonego i wróciłam do tego pomysłu z nauką tego języka. Rzuciłam się na głęboką wodę, ale nie żałuję. Zdecydowałam się na szkołę Nihao, bo słyszałam, że to najlepsza szkoła języka chińskiego w naszym kraju.
Awatar użytkownika
Leo_80
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2019, 8:01

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Leo_80 »

Firma Nihao to nie tylko świetne kursy języka chińskiego ale także tłumaczenia pisemne czy ustne. Bardzo fajnie się z nimi współpracuje. Można doskonale się dogadać a kontakt jest bardzo konkretny. Polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
Ilga81
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2021, 6:15

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Ilga81 »

Bardzo sobie chwalę kursy online chińskiego prowadzone przez firmę Nihao. Są bardzo fajnie prowadzone, można naprawdę dużo się nauczyć. Zwłaszcza że prowadzone są przez lektorów pochodzących z Chin. Jestem zadowolona.
izuśka

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: izuśka »

Damaś pisze: ↑01 mar 2021, 20:36 Marzy mi się tatuaż. Fajnie że w nihao znalazłam tłumaczenia tatuaży. Wystarczy że wybiorę sentencję którą chcę mieć a oni zrobią z tego super wzór z chińskich znaków. Jestem szczęśliwa, że udało mi się znaleźć tę szkołę. .
też mam 3 tatuaże, super sprawa :) a masz już wybrane konkretne studio ? jeśli nie, to zdecydowanie polecam Jah Love Tattoo w Warszawie. Tu pracuje kilka osób ale ja szczególnie polecam Michała https://www.facebook.com/studio.tatuazu ... 5271611226. Ma ogromny talent, jest mistrzem jeśli chodzi o realizm, jego prace wyglądają jak żywe :)
Awatar użytkownika
Marietta94
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2021, 23:22

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Marietta94 »

Naprawdę najlepsze na rynku kursy języka chińskiego. Bardzo duży nacisk na wymowę, mniejszy na kaligrafię. Ekstra - prowadzone są tak, żeby móc się dogadać. No i zajęcia prowadzą Chińczycy.
Awatar użytkownika
Gniewomir
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2021, 2:49

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Gniewomir »

Dobrej jakości tłumaczenia pisemne. Na czas, bez żadnych problemów, profesjonalnie. Doskonała współpraca godna polecenia. Jeśli macie do przetłumaczenia dokumenty firmowe albo nawet jakieś ulotki to zdecydowanie polecam Nihao.
Awatar użytkownika
Bona_80
Posty: 3
Rejestracja: 29 sty 2020, 5:44

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Bona_80 »

Realizują również tłumaczenia tatuaży: pojedynczych wyrazów ale też całych sentencji, przysłów itp. Dostaje się wykaligrafowany napis w pliku jpg. Jestem naprawdę zadowolona.
Awatar użytkownika
Renat1966
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2021, 3:52

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Renat1966 »

Ja bardzo sobie chwalę ich kursy online z języka chińskiego. Naprawdę dobra jakość, można mnóstwo się nauczyć, jeśli tylko nie obija się na lekcjach. Wykładowcy są cierpliwi i życzliwi.
Awatar użytkownika
Natan-63
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2021, 5:17

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Natan-63 »

Jestem bardzo zadowolony z ich usług w kategorii tłumaczenia ustne, podczas wizyty naszych chińskich kolegów w firmie, takie tłumaczenie ułatwiło kontakt. Nie było problemu ani z językiem technicznym ani z kurtuazyjną rozmową.
Awatar użytkownika
Telesfor
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2020, 15:15

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Telesfor »

Kursy języka chińskiego weekendowe bardzo mi odpowiadają. Super wykładowcy. Nie tylko uczą nas języka ale potrafią tez opowiedzieć o Chinach. Dużo wiedzy i łatwość jej przekazywania. Super.
Awatar użytkownika
Wanessa-69
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2020, 0:46

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Wanessa-69 »

Jeśli chcielibyście żeby firma nihao zrobiła dla Was tłumaczenia pisemne, to naprawdę warto im zaufać. Zarówno jeśli chodzi o dokumenty, jakieś specyfikacje techniczne, instrukcje, ulotki - no wszystko dosłownie. Warto.
Awatar użytkownika
Feliks-61
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2021, 21:39

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Feliks-61 »

Bardzo polecam kursy języka chińskiego dla firm z firmy Nihao. Bardzo fajnie prowadzone, skuteczna nauka, dobre podejście do nas kursantów, lekcje prowadzone na miejscu w firmie.
Awatar użytkownika
Oriana-97
Posty: 2
Rejestracja: 13 wrz 2020, 19:22

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Oriana-97 »

Ja polecam kursy chińskiego online - bardzo wygodna forma nauki. Można je robić z każdego miejsca na świecie, tak więc wyjazd, jakieś prywatne sprawy itp. nie przeszkodzą w nauce.
Awatar użytkownika
radosław
Posty: 2
Rejestracja: 21 wrz 2020, 23:29

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: radosław »

Polecam tłumaczenia pisemne robione przez firmę Nihao. Bardzo dokładne i rzetelne, a w dodatku dosyć szybko. Jestem bardzo zadowolony, na pewno znowu nawiążę z firmą współpracę. Warto.
Awatar użytkownika
Abelard
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwie 2021, 0:05

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Abelard »

Ja korzystałem z tłumaczenia tatuaży, jestem bardzo usatysfakcjonowany. Efekt jest dokładnie taki jakiego oczekiwałem. Fajnie, szybko, atrakcyjne ceny. Polecam szczerze.
Awatar użytkownika
amalia
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2020, 18:47

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: amalia »

Jeśli chodzi o kursy języka chińskiego to firma Nihao nie ma sobie równych. Lektorami są Chińczycy znający nie tylko książkowy język, ale także ten potoczny. Duży nacisk kładziony jest na wymowę. Polecam
Awatar użytkownika
ronald
Posty: 2
Rejestracja: 06 lut 2020, 0:46

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: ronald »

Ja robiłem sobie chiński tatuaż więc skorzystałem z oferty: tłumaczenie tatuaży. Fajnie że jest coś takiego. Nie chciałbym mieć napisane na ramieniu: kurczak w pięciu smakach. Dzięki firmie Nihao mam świetny tatuaż.
Awatar użytkownika
Natalia-93
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2021, 4:43

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Natalia-93 »

Tłumaczenia pisemne dokumentów, folderów, ulotek czy instrukcji bardzo fajnie, szybko i dokładnie wykonane. Polecam firmę Nihao. Są godni zaufania.
Awatar użytkownika
kordula1996
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2021, 4:12

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: kordula1996 »

Bardzo polecam kursy online chińskiego organizowane przez firmę Nihao. Fajne podejście, dużo wiedzy, bardzo fajnie przekazywana wiedza. Jestem zadowolona. Zwłaszcza teraz gdy zajęcia online są po prostu bezpieczniejsze.
Awatar użytkownika
Abelard
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwie 2021, 0:05

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Abelard »

Jeśli macie kontrahentów posługujących się językiem chińskim i potrzebujecie takiej usługi jak tłumaczenia ustne np. podczas wizytacji w zakładzie pracy, to polecam firmę Nihao. Są naprawdę niesamowici.
Awatar użytkownika
Baldwin
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2021, 16:28

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Baldwin »

Polecam kurs języka chińskiego indywidualny. Firma Nihao to zawodowcy. Bardzo szybko widać postępy w nauce, super podejście do kursantów. Fajna cena za kurs. I zdecydowanie dobre przygotowanie merytoryczne.
Awatar użytkownika
Wahid
Posty: 1
Rejestracja: 03 mar 2021, 4:57

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Wahid »

A ja polecam tłumaczenia tatuaży robione przez tę firmę. Naprawdę szybko, sprawnie i dokładnie. Za przyzwoitą cenę. Jestem bardzo zadowolony z tego jak to wyglądało.
Awatar użytkownika
Inocenty1973
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2021, 13:14

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Inocenty1973 »

W nihao bardzo fajne są kursy weekendowe. Język chiński nie jest łatwym językiem, ale w Nihao naprawdę można się go nauczyć. Zwłaszcza że nacisk kładziony jest na wymowę i komunikacje w tym języku.
Awatar użytkownika
Barnaba1983
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2021, 7:21

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Barnaba1983 »

Polecam tłumaczenia tatuaży, tłumaczenia pisemne ale także kursy online lub stacjonarne. Wszystko na najwyższym poziomie. Bardzo fajnie prowadzone zajęcia. Dobry kontakt z kursantami.
Awatar użytkownika
Filomena
Posty: 1
Rejestracja: 22 mar 2021, 12:13

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Filomena »

Kursy chińskiego dla firm - bardzo sobie chwalę. Lektorzy dojeżdżają do firmy, zajęcia prowadzone są na miejscu. Bardzo dobra organizacja zajęć, super metody nauki. Bardzo polecam tę szkołę.
Awatar użytkownika
Tybita1993
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2021, 17:55

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Tybita1993 »

Super miejsce do nauki języka chińskiego, kursy online czy stacjonarne - nie ma znaczenia - wszystko działa sprawnie i naprawdę można się wiele nauczyć. To najlepsza szkoła języka chińskiego.
Awatar użytkownika
Orian
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2021, 0:04

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Orian »

Mogę polecić tłumaczenia ustne robione przez tę firmę. Sprawnie, bez żadnych problemów. Nasze spotkanie z inwestorami z Chin zakończyło się sukcesem. Głównie dzięki firmie Nihao.
Awatar użytkownika
szarlina1962
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2021, 18:15

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: szarlina1962 »

Gdybyście szukali tłumaczenia tatuaży to warto zgłosić się do firmy Nihao. Bardzo szybko, sprawnie zrobią Wam takie tłumaczenie. Będziecie zadowoleni. Ja jestem bardzo.
Awatar użytkownika
Mojmierz-78
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2021, 1:31

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Mojmierz-78 »

Kursy chińskiego dla firm prowadzone przez firmę Nihao są super prowadzone. Dojeżdżają do firmy, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Bardzo dobrze prowadzone zajęcia. Ciekawe i naprawdę dużo można się nauczyć.
Awatar użytkownika
filip-94
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2021, 16:18

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: filip-94 »

Firma Nihao robiła dla nas tłumaczenia pisemne. Wszystko poszło niezwykle sprawnie. Są sumienni i dokładni. Szczerze polecam ich. Sprawdzona i rzetelna firma. Zdecydowanie warto im zaufać.
Awatar użytkownika
Kira_91
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2021, 5:10

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Kira_91 »

Bardzo mi się podoba Dodatek do kursów "Cesarz Wymowy" - to taki trening wymowy. Można naprawdę dużo poćwiczyć różne frazy i zdania. To ważne podczas nauki języka obcego. Zwłaszcza tak trudnego języka.
Awatar użytkownika
gizela93
Posty: 1
Rejestracja: 06 kwie 2021, 8:01

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: gizela93 »

Polecam kursy online języka chińskiego prowadzone przez firmę Nihao. W dzisiejszych czasach to zdecydowanie najbezpieczniejsza forma nauki. No i najwygodniejsza według mnie. Bardzo sobie chwalę ten kurs.
Awatar użytkownika
Beatrycja
Posty: 1
Rejestracja: 08 maja 2021, 5:42

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Beatrycja »

Jeśli potrzebujecie żeby ktoś dla Was zrobił tłumaczenia ustne np. na spotkaniu biznesowym, polecam Wam firmę Nihao. Bardzo fajne odejście do ludzi, od razu łapią świetny kontakt i współpraca naprawdę przebiega wzorowo.
Awatar użytkownika
mariola1969
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2021, 1:41

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: mariola1969 »

Szukałam takiego czegoś jak tłumaczenie tatuaży z języka chińskiego, Nie wiedziałam czy w ogóle ktoś ma coś takiego w ofercie. Ale znalazłam firmę Nihao i jestem zadowolona. Poszło sprawnie :)
Awatar użytkownika
Maksyma1977
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2021, 12:32

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Maksyma1977 »

Świetne kursy online języka chińskiego, prowadzone w sposób jasny i ciekawy. Jestem zadowolony z tego jak wyglądały zajęcia i cały kurs. Dużo udało mi się nauczyć. Polecam tę szkołę.
Awatar użytkownika
wit-81
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2021, 7:43

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: wit-81 »

Bardzo sobie chwalę ich Dodatek do kursów "Niubi!" - uczą codziennych zwrotów, potocznego języka chińskiego. Bardzo się cieszę że znalazłam właśnie tę szkołę. Jest najlepsza
Awatar użytkownika
Zdzisław65
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2021, 19:52

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Zdzisław65 »

Zdecydowanie warto! Kursy języka chińskiego dla firm prowadzone profesjonalnie i skutecznie. Dojeżdżają do firmy, zajęcia prowadzone sa na miejscu. To dobra szkoła warta polecenia.
Awatar użytkownika
Hestia1994
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2021, 22:53

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Hestia1994 »

Ja sobie chwalę kursy weekendowe w szkole Nihao. Super podejście do kursantów, można dużo się nauczyć. Szkoła stawia głównie na wymowę i rozumienie języka - co bardzo się liczy. Zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
aurelian1973
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2021, 10:35

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: aurelian1973 »

Tłumaczenia pisemne - szybko, sprawnie i bez błędów. Bardzo fachowo i kompetentnie. Gdy szukam dobrego tłumacza z języka chińskiego to tylko Nihao wchodzi w grę. Są najlepsi.
Awatar użytkownika
Slawa-76
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2021, 20:40

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Slawa-76 »

Jeśli interesują Was kursy języka chińskiego, to szkoła Nihao to świetna, bardzo profesjonalna szkoła. Jestem zadowolony z jakości nauczania, organizacji, zakresu cen. Szczerze polecam.
Awatar użytkownika
pafnucy_69
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2021, 11:30

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: pafnucy_69 »

Spodobała mi się opcja kursy weekendowe - bardzo wygodna forma nauki, stawiają głównie na wymowę, możliwość płynnej komunikacji - to bardzo ważne. Świetny merytorycznie kurs. Bardzo bardzo fajne kursy.
Awatar użytkownika
Roman
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2021, 5:30

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Roman »

Firma robiła dla mojej firmy tłumaczenia ustne podczas spotkania z kontrahentami z Chin. Bardzo dobrze to wszystko wyszło. Profesjonalnie i bez żadnych wpadek. Jestem zachwycony współpracą.
Awatar użytkownika
Olena1967
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2021, 3:56

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Olena1967 »

Tatuaże z chińskimi znakami bardzo mi się zawsze podobały, bałam się jednak że będę miała wytatuowany napis: kurczak w pięciu smakach. Ta firma robi tłumaczenia tatuaży więc można bezpiecznie wybrać wzór dla siebie :)
Awatar użytkownika
Herbert_92
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2021, 6:55

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Herbert_92 »

Jeśli chcecie nauczyć się języka chińskiego to polecam te kursy stacjonarne, z dojazdem do firmy klienta. Kursy są fajnie, ciekawie prowadzone, można naprawdę sporo się nauczyć, jeśli tylko trochę się chce.
Awatar użytkownika
Henryk
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2021, 20:37

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Henryk »

Tłumaczenia pisemne robione przez tą firmę są naprawdę na dobrym poziomie. Bez względu na to czy są to tylko ulotki czy poważne dokumenty. Spokojnie można im zaufać, bo wiedzą co robią.
Awatar użytkownika
Leon1962
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2021, 0:44

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Leon1962 »

Jeśli schodzi o szkoły językowe związane z językiem chińskim to szkoła nihao ma najlepsze kursy języka chińskiego. Dobrze prowadzone zajęcia, duży nacisk na wymowę, komunikację, mniejszy na kaligrafię. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
Modest_73
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2021, 2:32

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Modest_73 »

Potrzebujecie takiej usługi jak tłumaczenia pisemne z języka chińskiego? Dokumenty, ulotki, instrukcje - wszystko spokojnie ogarnie firma Nihao. Szybko i solidnie, na pewno będziecie zadowoleni z tych tłumaczeń. Żadnych błędów, żadnych problemów. Firma której można zaufać.
Awatar użytkownika
dobrogost_76
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2021, 18:13

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: dobrogost_76 »

Polecam Wam bardzo Kurs chińskiego metodą BoHan w tej szkole. Największy nacisk położony jest na wymowę i rozumienie mówionego tekstu i dialogów, lektorzy są Chińczykami, którzy biegle mówią po polsku. Dla mnie to najlepsza szkoła języka chińskiego. Polecam :)
Awatar użytkownika
Emina_67
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2021, 11:01

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Emina_67 »

Poznałam tę szkołę gdy potrzebne mi były tłumaczenia tatuaży, zrobili na mnie takie wrażenie, że postanowiłam zapisać się na kurs języka chińskiego. Przez kilka miesięcy naprawdę sporo się nauczyłam i nie zamierzam porzucać nauki. Tym bardziej że można u nich uczyć się online.
Awatar użytkownika
Świętibor89
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2021, 18:15

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Świętibor89 »

Polecam kurs chińskiego online - jest rewelacyjny. Możecie uczyć się z domu, w podróży czy na wakacjach. To wygodna forma nauki, a sama szkoła jest naprawdę bardzo profesjonalna. Lektorzy umieją bardzo fajnie przekazać wiedzę. Jeśli chcecie nauczyć się języka chińskiego - to polecam Nihao.
Awatar użytkownika
Stoisław_95
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2021, 14:07

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Stoisław_95 »

Jeśli szukacie naprawdę dobrej szkoły języka chińskiego, to Nihao będzie spełnieniem Waszych oczekiwań. Lektorami są Chińczycy, którzy od lat mieszkają w Polsce więc potrafią doskonale porozumieć się w naszym języku. Mają super podejście do kursantów.
Awatar użytkownika
Kazimierz-75
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 2022, 5:14

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Kazimierz-75 »

Współpracowałem ze szkołą Nihao w zakresie tłumaczeń ustnych. Bardzo dobrze się sprawdzili, mogłem być spokojny o negocjacje jakie prowadziłem i skupić się na argumentach, sprawy językowe całkowicie zostawiając im. To świetna firma, którą można polecić.
Awatar użytkownika
Klara61
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2021, 18:32

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Klara61 »

Bardzo fajne są ich kursy online. Cieszę się, że główny nacisk położony jest na naukę wymowy i rozumienia ze słuchu a także dialogi. To dla mnie ogromnie ważne. Moim marzeniem jest wycieczka do Chin i chciałabym móc porozumieć się w sklepie czy w restauracji.
Awatar użytkownika
aneta99
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2021, 10:11

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: aneta99 »

Szukacie naprawdę dobrej szkoły językowej? Interesuje Was kurs języka chińskiego? Postawcie na szkołę Niohao. Mają autorski system nauki języka chińskiego, stawiają głównie na wymowę i rozumienie dialogów ze słuchu. Kaligrafia jest na drugim miejscu. Dlatego bardzo szybko można nauczyć się komunikacji w tym języku. Dla mnie to było bardzo ważne. Polecam Wam Nihao.
Awatar użytkownika
igor
Posty: 1
Rejestracja: 17 wrz 2021, 10:25

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: igor »

Zlecałem tej firmie tłumaczenia pisemne z języka chińskiego - wyszło super. Bardzo szybko, dokładnie i dyskretnie. Mogłem im w stu procentach zaufać. Ceny takich zleceń mają naprawdę konkurencyjne, mimo że to naprawdę bardzo trudny język. Robią także tłumaczenia ustne i tłumaczenia tatuaży. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nimi. Bardzo polecam.
Awatar użytkownika
pelagia1964
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2021, 2:28

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: pelagia1964 »

Jestem zadowolona z kursów indywidualnych języka chińskiego, prowadzonych przez tę firmę. Jestem pewna, że lepiej prowadzonych kursów tego języka nigdzie nie znajdziecie. Jest też możliwość ukończenia takich kursów online. Dla mnie to bardzo wygodna firma nauki, nie tracę czasu na dojazdy i skupiam się tylko na nauce. Bardzo polecam naukę w tej szkole.
Awatar użytkownika
konstancja
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2021, 8:29

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: konstancja »

Bardzo polecam Wam tłumaczenie pisemne oferowane przez tą firmę, bardzo dokładnie tłumaczą zarówno dokumenty jak i inne mniej ważne rzeczy, takie jak ulotki czy instrukcje. Jestem naprawdę zadowolona z jakości tłumaczeń. Dla mnie język chiński to naprawdę czarna magia. Ale dzięki tej firmie, wszystkie dokumenty, wszystkie pisma mam dobrze przetłumaczone.
Awatar użytkownika
mirela1986
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2021, 15:44

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: mirela1986 »

Mają naprawdę fajne kursy chińskiego online - to bardzo fajna metoda nauki, nie muszę ruszać się z domu, nie tracę czasu na dojazdy, lektor też nie traci czasu na dojazd. Szczerze: świetna robota. Mają swoją metodę nauczania, która naprawdę się sprawdza. Bardzo szybko mogłam trochę, lekko kalecząc ten piękny język, dogadać się. Oczywiście nie płynnie, ale wszystko przede mną.
Awatar użytkownika
Wirgilia1975
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2021, 1:07

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Wirgilia1975 »

Dla mnie najlepszą opcją do wyboru, były kursy weekendowe oferowane przez szkołę Niohao. Właśnie w weekend mogę poświecić się w pełni nauce tego języka, a program jest dokładnie taki, jak na tradycyjnym kursie w tygodniu. Bardzo polecam naukę w tej szkole, będziecie zadowoleni. Zwłaszcza że głównie będziecie uczyć się wymowy i rozumienia ze słuchu.
Awatar użytkownika
Kanimir_60
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2021, 2:55

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: Kanimir_60 »

Super, że oferują także tłumaczenia tatuaży. Poznałem tę szkołę, gdy miałem kurs języka oferowany przez mojego pracodawcę. Polubiłem ich, mają fajne podejście do kursantów, takie bardzo ludzkie i życzliwe. Dlatego kiedy chciałem przetłumaczyć sentencję na tatuaż zgłosiłem się właśnie do nich. To był naprawdę dobry wybór. Szczerze polecam tę szkołę.
duanaa

Re: nihao.com.pl - opinie

Post autor: duanaa »

Są różne placówki powiązane na przykład z braniem różnego rodzaju na przykład uprawnień, ale mam wrażenie, że jedna bez dwóch zdań uprawnienia sep katowice są ważne. Można na tym całkiem w porządku zarobić. Pamiętajcie o tym, kochani, to jest jednak sensowne.
ODPOWIEDZ