Wasze opinie o Shopee

Dzielimy się opiniami i przemyśleniami na temat firm.
MariolaG

Wasze opinie o Shopee

Post autor: MariolaG »

Witam serdecznie! Nadchodzi czas zakupów świątecznych także już teraz staram się zorientować, które sklepy będą najlepsze pod tym względem ;) Natrafiłam na sklep czy też raczej platformę sprzedażową Shopee tylko no właśnie, z tego co widzę to jest to chińska strona. Także jak tu wygląda sprawa z wysyłką? Część sprzedawców jest z Polski z tego co widzę, ale jest ich sporo także z innych miejsc. Na konkretny produkt trzeba czekać miesiąc? A może dłużej lub mniej? Plus, czy produkty są zawsze dostarczane, czy może zdarzały wam się momenty gdy dany przedmiot po prostu znikał? Mam nadzieję, że pomożecie mi rozwiać lub potwierdzić te wątpliwości ;) Czytałam już trochę, o tutaj i wygląda to nieźle ale jednak opinie z pierwszej ręki także są przydatne.
Przyznam, że miewałam już różne przygody jeśli chodzi o sklepy internetowe (szczególnie te z chin), dlatego też mam nieco wątpliwości co do tego wszystkiego ;) Jest jeszcze czas, także nawet gdyby wysyłka trwała miesiąc, to nie byłoby tak źle, ale jeśli dłużej to już niestety skorzystam raczej z innego sklepu czy też platformy. Choć wolałabym jednak z tego bo widziałam tu naprawdę wiele ciekawych rzeczy, które myślę, że okażą się idealnymi prezentami dla moich bliskich. Ewentualnie jeśli sytuacja z shopee jest średnia, to może podacie swoje sprawdzone sklepy, gdzie można znaleźć ciekawe przedmioty, a jednocześnie nie trzeba czekać na wysyłkę nie wiadomo jak wiele czasu ;) Na pewno jesteście bardziej rozeznani w tego typu sprawach niż ja, bo jednak rzadko zdarza mi się buszować po sklepach internetowych, tylko właśnie od święta.
Z góry dziękuję za pomoc!