uzależnienie od leków nasennych

Dzielimy się opiniami i przemyśleniami na temat firm.
lokaś1

uzależnienie od leków nasennych

Post autor: lokaś1 »

Cześć wszystkim. Polecam każdemu zapoznać się z problemem jakim jest uzależnienie od leków nasennych. Załączyłem wam link, w którym znajdziecie rozwiązanie na ten problem.Firma Alcor pomogła mi się z nim zmierzyć. Polecam szczerze i czekam na wasze komentarze. Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia!
śledzik

Re: uzależnienie od leków nasennych

Post autor: śledzik »

Nie sądziłam, że od leków nasennych można się uzależnić lecz nic bardziej mylnego. Bo dowiedziałam się, że moja znajoma odkąd ma problemy ze snem to bierze jakieś tabletki na sen i praktycznie uzależniła się od nich. Więc zastanawiając się nad tym jak mogę jej pomóc to znalazłam ośrodek Mental Relax w którym to zajmują się także uzależnieniem od leków. Tam na pewno uświadomią jej, że źle robi ciągle biorąc leki i że są także inne rozwiązania na jej problemy.
czubuś

Re: uzależnienie od leków nasennych

Post autor: czubuś »

W dzisiejszych czasach bardzo szybko można uzależnić się praktycznie od wszystkiego. Bo jednak człowiek jest słaby i nie zawsze radzi sobie ze swoimi problemami. Tabletki nasenne może są jakimś rozwiązaniem na brak snu , ale bardzo szybko uzależniamy się od nich. Zastanawiałam się jak takiej osobie można pomóc i między innymi odkryłam ośrodek Nefo w którym to mają świetnych terapeutów znających się na uzależnieniach i na tym jak takiej osobie można pomóc.
ODPOWIEDZ