Opinie Tomasz Sowa Trinity Media Entertainment Development Warszawa

Dzielimy się opiniami i przemyśleniami na temat firm.
Danisław

Opinie Tomasz Sowa Trinity Media Entertainment Development Warszawa

Post autor: Danisław »

Cześć, czy wiecie jak pracuje się w firmie Tomasz Sowa Trinity Media Entertainment Development Warszawa? Macie jakieś doswiadczenia?
klient

Re: Opinie Tomasz Sowa Trinity Media Entertainment Development Warszawa

Post autor: klient »

Nic dobrego o tym panu powiedzieć nie mogę. Naciągnął mnie na pieniądze... już 3 lata walczę o odzyskanie chociaż części pieniedzy... nie ufać, nie kupować biletów, trzymać się z dalekaNic dobrego o tym panu powiedzieć nie mogę. Naciągnął mnie na pieniądze... już 3 lata walczę o odzyskanie chociaż części pieniedzy... nie ufać, nie kupować biletów, trzymać się z dalekaNic dobrego o tym panu powiedzieć nie mogę. Naciągnął mnie na pieniądze... już 3 lata walczę o odzyskanie chociaż części pieniedzy... nie ufać, nie kupować biletów, trzymać się z dalekaNic dobrego o tym panu powiedzieć nie mogę. Naciągnął mnie na pieniądze... już 3 lata walczę o odzyskanie chociaż części pieniedzy... nie ufać, nie kupować biletów, trzymać się z dalekaNic dobrego o tym panu powiedzieć nie mogę. Naciągnął mnie na pieniądze... już 3 lata walczę o odzyskanie chociaż części pieniedzy... nie ufać, nie kupować biletów, trzymać się z dalekaNic dobrego o tym panu powiedzieć nie mogę. Naciągnął mnie na pieniądze... już 3 lata walczę o odzyskanie chociaż części pieniedzy... nie ufać, nie kupować biletów, trzymać się z dalekaNic dobrego o tym panu powiedzieć nie mogę. Naciągnął mnie na pieniądze... już 3 lata walczę o odzyskanie chociaż części pieniedzy... nie ufać, nie kupować biletów, trzymać się z dalekaNic dobrego o tym panu powiedzieć nie mogę. Naciągnął mnie na pieniądze... już 3 lata walczę o odzyskanie chociaż części pieniedzy... nie ufać, nie kupować biletów, trzymać się z daleka
ODPOWIEDZ