Opinie Palej Jerzy Warsztat Samochodowy Katowice

Dzielimy się opiniami i przemyśleniami na temat firm.
Ilona

Opinie Palej Jerzy Warsztat Samochodowy Katowice

Post autor: Ilona »

Hej! Czy macie jakieś opinie na temat firmy...
lukasion

Re: Opinie Palej Jerzy Warsztat Samochodowy Katowice

Post autor: lukasion »

Warsztat ten okazał sie mocno nierzetelny i odradzałbym skorzystanie z ich usług komukolwiek. Samochód oddany z uwagi na zepsutą turbosprężarkę. Sama turbina przed naprawą oddana została do regeneracji w pobliskim serwisie z nienaganną opinią. Warsztat postanowil mimo to poddać turbine sprawdzeniu z kosztem kilkuset złotych. Oddano mi samochód po około miesiącu naprawy (miesiącu!), bez wstępnej konsultacji o zakres prac. Po przyjściu po odbiór dostałem informacje o koszcie wynoszącym 4 tysiące złotych za: wymianę turbiny, akumulatora i intercoolera. 50% cen na „papierku” ktory dostałem jako potwierdzenie wykonania usług to „uszczelki” i „śrubki”, już nie mówie o tym że brak jakichkolwiek faktur, paragonów na zakupione części. Wciśnięto mi także osłonę turbiny za cenę 300 złotych, bo sprowadzana rzekomo z ASO, bo szef sie najeździł i za cholere nie mógł nigdzie znaleźć (kawałek blaszki, ktory jest totalnie zbędny). Ja jako laik i osoba posiadająca prawo jazdy pare miesięcy wziąłem wszystko z grymasem na twarzy, po czasie dowiadując sie że zostałem naciągnięty na sporą sumę. Po przyjściu na miejsce gburowaty szef oznajmił mi że wszystko wymagało wymiany i w ogole moje auto to trzeba było wysłać na złom a nie naprawiać. Klienta mają gdzieś, a gdy poprosiłem o fakturę VAT za wykonaną usługę to ją Z WIELKIM BÓLEM otrzymałem. No bo przecież podatki!!! Jak to tak! Mechanicy niczemu nie winni. Robią swoje. Mocno odradzam korzystanie z usługi tego „warsztatu”.
ODPOWIEDZ