Opinie o sklepie pamaku.pl

Dzielimy się opiniami i przemyśleniami na temat firm.
Awatar użytkownika
Odon
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2020, 5:49

Opinie o sklepie pamaku.pl

Post autor: Odon »

Jakie macie opinie na temat sklepu pamaku.pl? Na jednym z forów polecono mi kupić tam katalizator do auta. Przyznam, że ceny są zachęcające, a jak z jakością?
Awatar użytkownika
amadeusz1995
Posty: 2
Rejestracja: 01 sty 2020, 18:03

Re: Opinie o sklepie pamaku.pl

Post autor: amadeusz1995 »

Fakt, ceny są o wiele lepsze niż u konkurencji, a i jakość nie budzi zastrzeżeń. Zamawiałem u nich zarówno katalizator, jak i tłumik i obie części działają bez zarzutu już długo. Na pewno w razie potrzeby będę odwiedzać ten sklep. Krótko mówiąc, polecam ;)

freddie mercury symfonicznie kraków
JarekEś

Re: Opinie o sklepie pamaku.pl

Post autor: JarekEś »

W takim razie jeżeli szukacie skutecznej pomocy w zakresie wyboru urządzeń do kontroli wydobywających się spalin z samochodów osobowych, ciężarowych, czy również maszyn budowlanych to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez https://arcoore.com/produkty/czujniki-nox/ którzy również w ofercie posiadają czujniki NOx montowane w pojazdach spalinowych oraz maszynach rolniczych. Rozwiązania tego typu odpowiadają za redukcję emisji szkodliwych substancji zawartych w spalinach do atmosfery. Dlatego warto o to zadbać i aby cały układ działał w pełni sprawnie przez długi czas.
ODPOWIEDZ