Opinie o FHU Zielony Ogród Andrzej Szawara

Dzielimy się opiniami i przemyśleniami na temat firm.
Remigia

Opinie o FHU Zielony Ogród Andrzej Szawara

Post autor: Remigia »

Solidna firma.
majuchna

Re: Opinie o FHU Zielony Ogród Andrzej Szawara

Post autor: majuchna »

Najważniejsze jest to, aby zaaranżować sobie ogród w ten sposób, aby nas cieszył. Ja przykładowo planuję kupić begonie i różne inne kwiatki, które znalazłam na cebulki-kwiatowe.pl. Mają oni obszerny wybór, niezłe ceny itd.
Adrianna

Re: Opinie o FHU Zielony Ogród Andrzej Szawara

Post autor: Adrianna »

No jasne, każda przestrzeń powinna przede wszystkim cieszyć nas, czyli jej użytkowników. My właśnie planujemy, co dokupić do ogrodu. Urządzaliśmy go w zeszłym roku, tak że większość mamy, teraz głównie "odgruzować" roślinki i dokupić akcesoria. Tym niestety muszę zająć się ja, bo mąż ma do zrobienia działkę rodziców. Właśnie szukam czegoś do ochrony moich roślinek przed nadmiernym słońcem. Czytałam, że siatka maskująca może w tym pomóc, jednocześnie dodając nam trochę więcej prywatności. Ktoś to kupował? Montowaliście u siebie w ogrodzie bądź na działce? Jak to wygląda?
mojanatka

Re: Opinie o FHU Zielony Ogród Andrzej Szawara

Post autor: mojanatka »

Jeśli możemy skorzystać z jakiejś pomocy, to dlaczego nie, ale uważam, że naprawdę ważnym obszarem będzie dla nas pomoc. I w tym względzie projektowanie ogrodów opole jest polecane. Możemy nie wiedzieć, co robić, jak się za to zabierać, dlatego może coś powiecie na ten temat? Co wy w ogóle w tym obszarze wiecie, czy już korzystaliście z takiej możliwości?
ODPOWIEDZ