Opinie Firany i Tkaniny Dekoracyjne Filip Adamczyk Szczecin

Dzielimy się opiniami i przemyśleniami na temat firm.
Miron

Opinie Firany i Tkaniny Dekoracyjne Filip Adamczyk Szczecin

Post autor: Miron »

Hej! Czy macie jakieś opinie na temat firmy...
firanuśka32

Re: Opinie Firany i Tkaniny Dekoracyjne Filip Adamczyk Szczecin

Post autor: firanuśka32 »

Nie wiesz na jaki wystrój swojego wnętrza się zdecydowac? Ja też nie dawno miałam taką zagwozdkę, trochę poczytałam i dzieki temu wiem już jakie trendy panują w 2021 roku. https://twojefirany.pl/blog/zazdrostki- ... -w-kuchni/ / z tej strony się wszystkiego dowiedziałam. Jakie barwy będą najlepsze do twojego wnętrza? Zobacz sam
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Re: Opinie Firany i Tkaniny Dekoracyjne Filip Adamczyk Szczecin

Post autor: Oleczka »

Mi osobiście bardzo się podobają białe firany w oknach. Musiałam się jednak nauczyć, jak prać firany, aby dojść do perfekcji ;) Dzięki temu moje firanki wyglądają ciągle jak nowe ;) Całkiem dobrze sprawdzają się u mnie domowe sposoby, na przykład wybielanie firan za pomocą sody oczyszczonej lub proszku do pieczenia ;) A Wy - macie jakieś swoje patenty na pranie firan? Podzielicie się nimi?
kamiś

Re: Opinie Firany i Tkaniny Dekoracyjne Filip Adamczyk Szczecin

Post autor: kamiś »

O firany trzeba dbać i to jest podstawa! Warto zorientować się jak prać firany, aby długo wyglądały jak nowe. Nie jest to wcale takie trudne jakby się mogło wydawać. Trzeba tylko dopasować odpowiednie środki do konkretnego materiału. Pomyślcie koniecznie o tym. Należy bowiem zadbać o odpowiednie środki i przede wszystkim również suszyć firany trzeba w taki sposób, aby nie trzeba było ich prasować.
ODPOWIEDZ