fryzjer Magia Blondu

Dzielimy się opiniami i przemyśleniami na temat firm.
wełka

fryzjer Magia Blondu

Post autor: wełka »

Czy ktoś z was zna ten salon i do niego chodził? Kusi mnie żeby się zapisać na metamorfozę do nich, widziałam ich profile na instagramie i facebooku. Podobają mi się fryzury jakie robią. Jeśli tam chodzicie to którą z pań fryzjerek polecacie? Widziałam, że mają też na miejscu możliwosć zrobienia paznokci
Ewka.ł28

Re: fryzjer Magia Blondu

Post autor: Ewka.ł28 »

Znam, jestem stałą klientką Pani Danusi, którą bardzo polecam. Dzięki niej mam piękny chłodny odcień blondu a moje naturalne włosy to bardzo ciemny brązu. Nie znam drugiego tak dobrego salonu. Na paznokciach też byłam, u pani Dari i również polecam <3
Gośka

Re: fryzjer Magia Blondu

Post autor: Gośka »

Również polecam, chodzę tam do Kingi, zawsze cięcie i koloryzacja jest ok, zgodna z oczekiwaniami. Zresztą można powiedzieć, ze wszystkie panie tam tak sprawnie współpracują, prawdziwa praca zespołowa :) Myślę, że na paznokcie, brwi i rzęsy też się kiedyś skuszę.
koper

Re: fryzjer Magia Blondu

Post autor: koper »

Mówiąc o biznesie fryzjerskim, jednym z kluczowych aspektów do rozważenia jest znalezienie sposobów na sfinansowanie i rozwój salonu. Dobrym pomysłem jest zbadanie różnych opcji wsparcia finansowego, takich jak ubieganie się o dotacje lub pożyczki. https://efect.net.pl/dofinansowanie/27 oferuje cenne informacje i zasoby dla właścicieli salonów, którzy chcą zabezpieczyć finansowanie
ODPOWIEDZ