Szkolenie BHP?

Gdzie znaleźć najlepszych radców prawnych? Kiedy firma powinna skorzystać z obsługi kancelarii prawnej?
Jacekś17

Szkolenie BHP?

Post autor: Jacekś17 »

Czy możecie doradzić z jaką firmą warto nawiązać współpracę w temacie organizowania szkoleń BHP dla pracowników? Na http://www.bhpdlaciebie.eu/ jest dostępna oferta jednej z firm w Warszawie. Czy ktoś z Was może z nimi współpracuje i może podzielić się opinią? Zależy mi na tym, by szkolenia były dobrze przeprowadzone.
Awatar użytkownika
Elena93
Posty: 118
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:41

Re: Szkolenie BHP?

Post autor: Elena93 »

Jeśli zależy Ci na szkoleniach bhp na wysokim poziomie to skontaktuj się z nimi https://inzynieriabhp.pl/ . Pełen profesjonalizm i ogromne doświadczenie w temacie bhp. Możesz skorzystać z tych stacjonarnych, ale w ofercie mają też szkolenia online, które w dzisiejszych czasach są moim zdaniem najbezpieczniejszą formą szkoleń. Oczywiście wszystko pod okiem ekspertów. Myślę, że będziesz zadowolony.
pikachuuś

Re: Szkolenie BHP?

Post autor: pikachuuś »

Teraz są takie profesjonalne firmy organizujące różnego rodzaju szkolenia. Na https://hutchinson.org.pl/oferta/szkole ... a-miekkie/ masz namiary na firmę, która regularnie u nas organizuje różne kursy dla pracowników. I zawsze naprawdę wysoką jakość prezentują
Żaneta

Re: Szkolenie BHP?

Post autor: Żaneta »

Jeśli podejmujemy pracę w jakimkolwiek zakładzie to tak naprawdę zawsze na początku powinniśmy przejść obowiązkowe szkolenie BHP. Ja również jakiś czas temu miałam okazję zapoznać się z wpisem https://joblife.pl/bhp/instrukcje-bhp-w ... h-oswiaty/ gdzie opisano jak wyglądają i co zawierają instrukcje BHP w szkole jak i w placówkach oświatowych.
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 340
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:35

Re: Szkolenie BHP?

Post autor: Oleczka »

A skoro o szkoleniach mowa, to czy ktoś z Was chciałby się może zapisać na kurs elektryczny, żeby zdobyć profesjonalne uprawnienia elektryczne SEP? Jeśli tak, to na stronie internetowej https://sep.bydgoszcz.pl/ możecie zapoznać się z ofertą takiego kursu, który, jak widać, można odbyć on-line ;)
lótkar

Re: Szkolenie BHP?

Post autor: lótkar »

Szkolenie już za nami! Jednak to dopiero z ofertą https://www.em-partner.pl/bhp/uslugi-bhp/ udało nam się osiągnąć stosowny sukces. Moi pracownicy uzyskali wiedzę, która pozwoliła im na radzenie sobie w ewentualnych, trudnych przypadkach jakie mogłyby się wydarzyć na terenie firmy. Ze strony tej firmy mogliśmy także liczyć na przeglądy bezpieczeństwa i audyty wewnętrzne w firmie, a to wszystko w zgodzie z oczekiwaniami. Na pewno i Ty odnajdziesz w tym coś dla siebie. Nawet wyliczyli dla nas wydatek energetyczny metodą tabelaryczną.
vanda

Re: Szkolenie BHP?

Post autor: vanda »

Żaneta pisze: ↑30 sie 2021, 18:46 Jeśli podejmujemy pracę w jakimkolwiek zakładzie to tak naprawdę zawsze na początku powinniśmy przejść obowiązkowe szkolenie BHP. Ja również jakiś czas temu miałam okazję zapoznać się z wpisem https://joblife.pl/bhp/instrukcje-bhp-w ... h-oswiaty/ gdzie opisano jak wyglądają i co zawierają instrukcje BHP w szkole jak i w placówkach oświatowych.
Oczywiście, ale nie każdy pracodawca kładzie na to nacisk niestety. Stąd ja uważam, że powinno się ich odpowiednio karać. Ostatnio na inspekcji w mojej firmie okazało się, że jest szereg niedociągnięć, mimo że na jej czas zamontowano apteczki ścienne . Wcześniej to nic nie było dostępne. No, ale kara zrobiła swoje i dziś mamy już lepiej.
dartóch

Re: Szkolenie BHP?

Post autor: dartóch »

Szkolenie BHP już za nami, w końcu! Za realizację szkolenia odpowiadają BHP-PROPER https://szkolenia-bhp-krakow.pl/nadzor-i-doradztwo , którzy do tematu podeszli w sposób niezmiernie rzetelny i profesjonalny. Zawdzięczamy im stosownie zrealizowaną pracę i przekazaną wiedzę, w zgodzie z oczekiwaniami. Zarówno ja, jak i moi pracownicy dowiedzielismy sie wielu niezbednych informacji, dzieki ktorym radzenie sobie w trudniejszych sytuacjach bedzie mozliwe. A jak wiadomo, wszystko moze sie wydarzyc w miejscu pracy.
NOWSKAŚ

Re: Szkolenie BHP?

Post autor: NOWSKAŚ »

Jeżeli szukasz dobrej i sprawdzonej firmy, która oferuję kolenia dla pracowników w Bielsku-Białej to polecam zapoznać się z oferta firmy https://www.szkolenia.bielsko.pl/kontakt/. Ja bardzo często korzystam z pomocy tej firmy i wysyłam swoich pracowników na szkolenia z różnych dziecin a najczęściej są to szkolenia bhp i ppoż https://www.szkolenia.bielsko.pl/course ... sza-pomoc/. Warto zapoznać się z ich oferta bo mają również szkolenia na przykład komputerowe.
ODPOWIEDZ