Odpady w firmie

Gdzie znaleźć najlepszych radców prawnych? Kiedy firma powinna skorzystać z obsługi kancelarii prawnej?
Awatar użytkownika
kolorowo
Posty: 44
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:47

Odpady w firmie

Post autor: kolorowo »

Jak pozbywacie się odpadów w firmie? Z niektórymi śmieciami może być problem. Na przykład wiele osób nie wie co zrobić ze starym sprzętem elektronicznym. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://esbud.pl/oferta/recykling-sprze ... onicznego/. To firma z Poznania, która oferuje między innymi odbiór elektrośmieci poznań. A Wy jak radzicie sobie z odpadami i innymi tego typu problemami? Korzystaliście z usług takich firm?
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 28
Rejestracja: 25 lut 2020, 18:17

Re: Odpady w firmie

Post autor: anulka30 »

Odpady w firmie warto w odpowiednie miejsca oddawać. Warto szukać ciekawych propozycji na https://www.bys.pl/uslugi/odbior-odpado ... tucji-biur . Mają tam mnóstwo ciekawych ofert . Wywóz różnych odpadów w szybki i sprawny sposób.
słowiczek

Re: Odpady w firmie

Post autor: słowiczek »

Nie jest powiedziane, że macie zaraz inwestować w producent maszyn do recyklingu , ale to może być fajna sprawa, jeśli macie dużo tych odpadów, albo mnóstwo pieniędzy płacicie za ich wywóz. Bo jednak jak się je zagęści, to są mniejsze, to można przygotować albo więcej do wywiezienia za jednym razem, albo na przykład zmniejszyć koszty wywozu odpadów.
Paweł

Re: Odpady w firmie

Post autor: Paweł »

U mnie w firmie jest dużo elektrośmieci do utylizacji, ostatnio kolega z branży polecił mi firmę http://b2brecykling.pl/zglos-odbior-elektrosmieci/ . Oferują oni możliwość skorzystania z darmowego wywozu elektrośmieci. Nie rozumiem osób, które takie odpady wyrzucają w miejsca takie jak lasy lub rowy... Jeżeli są tak proste rozwiązania na pozbycie się tego, do tego darmowe.
MikołajPL

Re: Odpady w firmie

Post autor: MikołajPL »

Jest wiele firm wyspecjalizowanych w odbiorze odpadów. Ja od dłuższego czasu współpracuję z firmą https://www.mag-bar.pl/oferta, która zajmuje się skupem i przetwórstwem tworzyw sztucznych. Posiadają doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz przejrzystą ofertę. Osobiście jestem bardzo zadowolony z tego rozwiązania.
dżonny45

Re: Odpady w firmie

Post autor: dżonny45 »

Ja zdaję się w tej kwestii na firmę Lekaro z Woli Duckiej, która specjalizuje się w odbiorze i utylizacji najróżniejszych odpadów. W moim przypadku, dbają o to, by wszystkie odpady z firmy były wywożone w kontenerach i odpowiednio utylizowane. Częstotliwość odbioru dopasowują do potrzeb klienta, podobnie jak wielkość pojemników, więc w zasadzie wszystko można z nimi ustalić: https://lekaro.pl/oferta/odbior-odpadow-funkcjonalnych/ Ja jestem bardzo zadowolony z tej współpracy i na pewno prędko z niej nie zrezygnuję. Polecam wszystkim firmę Lekaro za bardzo profesjonalne podejście do klienta i swoich zadań.
owik

Re: Odpady w firmie

Post autor: owik »

Remont wiąże się z powstawaniem odpadów, ale nie musisz się o nie martwić. wynajem kontenerów na śmieci to doskonała opcja, ponieważ firma profesjonalnie zajmuje się ich wywozem i recyklingiem. Masz pewność, że wszystko zostanie wykonane szybko i zgodnie z najwyższymi standardami jakości.
mygo

Re: Odpady w firmie

Post autor: mygo »

Generalnie to nie ma po co gromadzić elektrośmieci w firmie. Im szybciej się ich pozbędziecie, tym lepiej. W związku z tym, zachęcam was do zapoznania się z ofertą https://odbioryfirmowe.pl/ Odbiorą od was elektrośmieci pod wskazanym adresem.
ODPOWIEDZ