długi

Gdzie znaleźć najlepszych radców prawnych? Kiedy firma powinna skorzystać z obsługi kancelarii prawnej?
łapacz

długi

Post autor: łapacz »

Mam przedawniony dług, jednak nagle okazało się że wierzyciel sobie o tym przypomniał. Potrzebny mi dobry prawnik żeby załatwić tę sprawę. To nie tak że ja się uchylałam od płacenia, po prostu firma nie przysłała mi nigdy faktury pomimo wielokrotnych próśb o jej przesłanie. Poleci ktoś kogoś dobrego?
tołka

Re: długi

Post autor: tołka »

Nie wiem czy jakiś radca Ci pomoże, ale próbować zawsze warto prawda? udaj się do kancelarii Sobczak Maciejewska Zając. Z nimi że tak powiem przeprowadzałam swój rozwód, poszło gładko i szybko, bez najmniejszych problemów, myślę, że mogą coś konkretnego Ci doradzić.
Reńcia

Re: długi

Post autor: Reńcia »

Długi to paskudna sprawa. Często chcąc spłacić jeden dług, zaciągamy kolejny i tkwimy w błędnym kole pożyczek. Gdy miałam taki problem z wypłacalnością, bardzo pomogli mi prawnicy z kancelarii https://www.kancelaria-walterowicz.pl/. Dzięki nim udało mi się wynegocjować dogodną formę spłacania zadłużenia.
błażej

Re: długi

Post autor: błażej »

Jeśli szukasz dobrego prawnika to w https://ekancelaria.tv/ pracują doświadczeni prawnicy z wieloletnim doświadczeniem, którzy bardzo dobrze zajmą się Twoją sprawą. A to wszystko można zrobić online, bez wychodzenia z domu. Dodatkowo cena za taką usługę nie jest wysoka
Paweł Ciuberski

Re: długi

Post autor: Paweł Ciuberski »

W długi można popaść poprzez błędne ulokowanie kapitału inwestycyjnego. Jeśli należycie do osób majętnych i posiadacie nadmiar gotówki, to z pewnością ulokowaliście je na lokatach. Jednak zyski z lokat są dużo mniejsze, niż zarabianie za pomocą funduszy inwestycyjnych. Dużo informacji na ten tamte można znaleźć na stronie https://generali-investments.pl/content ... co-to-jest. Niektóre z funduszy nie mają zbyt dużo wymagać, żeby zainwestować wystarczy posiadać kapitał finansowy.
Kuraś

Re: długi

Post autor: Kuraś »

Może kancelaria Fenix? Z Warszawy i z Białegostoku, w każdym razie tam mają biura :) Chociaż coś kojarzę że prowadzą sprawy w całej polsce. Specjalizują sie w sprawach finansowych, odszkodowania itd, ale też własnie w kredytach i upadłościach. Może też w tym temacie pomogą. Trzeba by porozmawiać z nimi na ten temat i tyle.
ODPOWIEDZ