tradycyjna reklama

Jak dbać o marketing firmy? Jak wypromować markę w mediach społecznościowych? Jak zbudować dobrą stronę internetową? Czy warto pisać bloga?
gość

tradycyjna reklama

Post autor: gość »

Cześć jaka reklama jest według was najskuteczniejsza? Zastanawiam się jak najlepiej zareklamować biznes jak najniższym kosztem. Owszem chciałabym zainwestować w reklamę ale wolałabym raz a porządnie. Znajoma z branży poleciła mi firmę Exposite, może skorzystam z ich usług.
Awatar użytkownika
koreczek
Posty: 65
Rejestracja: 24 lip 2019, 9:40

Re: tradycyjna reklama

Post autor: koreczek »

Z tego punktu widzenia polecam marketing szeptany, który przy stosunkowo niewielkich kosztach daje duże efekty. Agencja http://mbuzz.pl/ w ten sposób dociera do targetowych grup odbiorców z przekazem o mojej działalności. To znacząco zwiększa widoczność mojej działalności jak i możliwości firmy.
Awatar użytkownika
kranka
Posty: 45
Rejestracja: 25 sie 2020, 18:06

Re: tradycyjna reklama

Post autor: kranka »

Reklama internetowa i co do tego to nie mam żadnych wątpliwości. Sporo osób szuka informacji o danej firmie, czy produktach, usługach właśnie w sieci. Dlatego jeśli dobrze podziałamy marketingiem to taki klient się do nas odezwie i już kolejne zamówienie będzie do zrealizowania. Warto też tutaj się wspomóc agencją http://marketingdyskusji.pl/ która dzięki narzędziom będzie uderzała w odpowiednie miejsce.
Awatar użytkownika
lucjana
Posty: 45
Rejestracja: 30 sie 2020, 16:09

Re: tradycyjna reklama

Post autor: lucjana »

Biznes już na tyle ewoluował, głównie przez działania online, że tradycyjne formy reklamy średnio się sprawdzają lub są mało efektywne. Ja postawiłam na ludzi od http://3marketing.pl/ . Działają od lat w marketingu internetowym, gdzie na podstawie swojego doświadczenia, wzmacniają zainteresowanie moją marką.
ODPOWIEDZ