promocja salonu ślubnego

Jak dbać o marketing firmy? Jak wypromować markę w mediach społecznościowych? Jak zbudować dobrą stronę internetową? Czy warto pisać bloga?
gość

promocja salonu ślubnego

Post autor: gość »

Prowadzę salon sukien ślubnych i chcę się trochę wypromować. Myślałam nad fajną sesją zdjęciową, ale nie wiem, kogo wybrać. Koleżanka poleciła mi ich http://sibuistudio.pl/. Mają oryginalne pomysły na zdjęcia, a o to mi właśnie chodzi. Co myślicie o moim pomyśle? Sprawdzi się? Czy zdjęcia z takiej profesjonalnej sesji mogą być zachętą dla potencjalnych klientek?
Awatar użytkownika
lucjana
Posty: 45
Rejestracja: 30 sie 2020, 16:09

Re: promocja salonu ślubnego

Post autor: lucjana »

W promowaniu takiego salonu poza dobrymi zdjęciami, warto postawić na pomysłową kampanię reklamy sieciowej. Tu polecić mogę agencję http://agencjalightup.pl/ która działała marketingiem internetowym dla mojej firmy. Mają ciekawe spojrzenie na wyznaczone cele, ale i działają z wyczuciem, także wszelkie działania wyglądają na naturalne.
Awatar użytkownika
kranka
Posty: 45
Rejestracja: 25 sie 2020, 18:06

Re: promocja salonu ślubnego

Post autor: kranka »

Moja znajoma prowadzi salon sukien ślubnych, trochę z powołania bo kocha takie stroje i najchętniej to każdą kobietę na ulicy ubierała w taki strój. Ogólnie dobrze jej się wiedzie, ale nie raz spotkała się także z hejtem czy jakimiś niezbyt miłymi opiniami w sieci. Ale odkąd zaczęła współpracę z agencją http://erzecznik.com.pl/ to wszystko jest już w normie. Nawet jeśli coś negatywnego się pojawi to dość szybko to neutralizują.
wąz

Re: promocja salonu ślubnego

Post autor: wąz »

A na tym to ja się nie znam, nie będę w stanie przede wszystkim wybrać wam tego, co macie zrobić. Wiem jednak, że ważne jest samo podejście do tematu i w tej kwestii to polecałabym specjalistów. Ja w ogóle takie salony muszę odwiedzić, bo przed nami przyjęcie ślubne. Co prawda nie mam pojęcia, czy Fotograf Ślubny Warszawa przyjedzie, ale go zapraszałam.
kórak

Re: promocja salonu ślubnego

Post autor: kórak »

Do promocji usług w mojej firmie postanowiliśmy wykorzystać kasetony świetlne i to nie byle jakie. Zrealizowane i wykonane przez http://literypodswietlane3d.pl/oferta/k ... -swietlne/ charakteryzują się solidną jakością , za jeszcze lepszą cenę. Wygląda to faktycznie nieźle i przywołuje nam wielu nowych klientów. Myślę, że jest na czym zawiesić oko, dlatego promocja tego typu powinna sprostać i Twoim wymaganiom. Skup się na tym i Ty. Dla mnie jakość odgrywa tu istotną rolę.
czosnekwrgł

Re: promocja salonu ślubnego

Post autor: czosnekwrgł »

Tak się składa, że przed naszym salonem ślubnym zawitał ekran zewnętrzny led. Dzięki produktowi EcoLed przybyło nam chętnych i zainteresowanych produktami, które oferujemy. Jest to kolejny argument za tym, iż klucz do sukcesu to odpowiednia reklama, nawet o sporych gabarytach! Jest to sprzęt o wysokiej jakości, umożliwiający wczytanie większości materiałów wizualnych. Stawiamy na wizualizacje produktów oraz sygnalizowanie promocji. A chętnych na nasze usługi nie brakuje!
ODPOWIEDZ