pozycjonowanie

Jak dbać o marketing firmy? Jak wypromować markę w mediach społecznościowych? Jak zbudować dobrą stronę internetową? Czy warto pisać bloga?
Awatar użytkownika
kranka
Posty: 45
Rejestracja: 25 sie 2020, 18:06

pozycjonowanie

Post autor: kranka »

Mi pozycjonowanie dało przeciętny efekt, więc wypróbowałam inną technikę reklamy sieciowej. A dokładnie to marketing szeptany za sprawą agencji http://womm.com.pl/ . No i to był super pomysł, bo chłopaki w fajny sposób potrafią przekazywać informacje do potencjalnych klientów o marce, utrzymując zainteresowanie czy wzbudzając czysta ciekawość firmą.
Jadźka

Re: pozycjonowanie

Post autor: Jadźka »

Ja również na ten moment zaczynam powoli pozycjonować swoją stronę i przy okazji po prostu się tego uczę. W sumie kliknij i zobacz również czym jest tzw. duplitace content. Mam nadzieję, że uda mi się ominąć takie sytuację i będę dbała o to, aby moje treści był jak najbardziej oryginalne.
Awatar użytkownika
lucjana
Posty: 45
Rejestracja: 30 sie 2020, 16:09

Re: pozycjonowanie

Post autor: lucjana »

Do budowania pozycji w wyszukiwarkach dobra technika, ale ja postawiłam na szeptankę za sprawą ludzi od http://marketingszeptanyagencja.pl/ . Ci w pomysłowy, ale naturalnie prezentujący się sposób, docierali do targetowych grup odbiorców z informacją o mojej działalności, w taki sposób, że część osób zainteresowana tematem, sama szukała mojej marki. I tak lepiej to działa moim zdaniem jak klient sam dociera do marki, bo tego chce, a nie, bo znajduje się na pierwszych stronach wyszukiwarek sieciowych.
Awatar użytkownika
koreczek
Posty: 65
Rejestracja: 24 lip 2019, 9:40

Re: pozycjonowanie

Post autor: koreczek »

W tym temacie polecam agencję https://mwp.org.pl/ która specjalizuje się w wielu technikach marketingu internetowego, w tym właśnie w pozycjonowaniu. Znają doskonale branżę więc wiedzą jak dotrzeć do konkretnych odbiorców budując większą widoczność marki.
ODPOWIEDZ