Opakowania foliowe?

Jak dbać o marketing firmy? Jak wypromować markę w mediach społecznościowych? Jak zbudować dobrą stronę internetową? Czy warto pisać bloga?
mamuśka17

Opakowania foliowe?

Post autor: mamuśka17 »

Na https://www.efekt.eu/oferta/rozne jest dostępna oferta jednego z producentów opakowań foliowych. Z tego co wiem takie opakowania mogą również być reklamą naszego produktu czy sklepu. Czy ktoś z Was z takiego rozwiązania korzysta i może podzielić się opinią?
ośśka

Re: Opakowania foliowe?

Post autor: ośśka »

W Szczecinie jest hurtowania opakowań dla gastronomii o nazwie Tedmark (www: https://tedmark.pl/) - swojej ofercie właśnie prócz oczywiście opakowań ekologicznych posiadają jeszcze cały czas opakowania foliowe - można przedzwonić do nich lub zamówić na stronie hurtowni co tam Ci potrzeba :idea:
Liśko

Re: Opakowania foliowe?

Post autor: Liśko »

A znacie tego dostawcę opakowań https://przeprowadzkisklep.pl/ ?? Już kilka lat zamawiamy od nich folię bąbelkową i kartony. I co ważne dla nich nie ma problemu jeśli chodzi o wielkość wysyłki. Są w stanie zorganizowac hurtowe, jak i mniejsze ilości.
kościok

Re: Opakowania foliowe?

Post autor: kościok »

bez urazy ale to sa slabe firmy... swoje w zyciu sprzedalam, z firmami wieloma wspolpracowalam i zadna z nich nie umywa sie do http://yanko.com.pl/ tu masz super jakosc, piekne wykonanie, dobre ceny i szbka dostawe, pelna personalizacja, zadnych problemow. polecam goraco
rote

Re: Opakowania foliowe?

Post autor: rote »

Warto tutaj wspomnieć o artykule https://omegaplastics.pl/przebiega-prod ... etycznych/ , który szeroko opisuje temat opakowań wykorzystywanych w branży kosmetycznej. Jeśli chodzi o ten temat, myślę, że znajdujące się tam informacje będą bardzo przydatne.
ODPOWIEDZ