gadżety reklamowe

Jak dbać o marketing firmy? Jak wypromować markę w mediach społecznościowych? Jak zbudować dobrą stronę internetową? Czy warto pisać bloga?
Awatar użytkownika
boguchwała_97
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2022, 2:31

gadżety reklamowe

Post autor: boguchwała_97 »

Potrzebuję zamówić jakieś gadżety reklamowe. Chyba zdecyduję się na kubki, długopisy, ewentualnie kalendarzyki listkowe. Czy znacie jakiegoś fajnego producenta, drukarnię lub inną tego typu firmę, w której można zamówić takie rzeczy? Zależy mi na fajnej jakości, ale także na dobrej cenie za taką usługę. Tak żeby to mogły być rzeczywiście gratisy a nei inwestycja w coś większego :)
AleXXX

Re: gadżety reklamowe

Post autor: AleXXX »

A sprawdzałeś bezpośrednio u producenta gadżetów reklamowych - PANATO: https://panato.org/?

Mają tam konfigurator online, który umożliwia wybór kastomizowanych produktów z bardzo szerokiego asortymentu. Możesz tak m.in. kupić:

Wypisałem zaledwie fragment, co w rzeczywistości można dopasować do własnych potrzeb i... zamówić już od jednej sztuki!

Sprawdź, myślę że przypadnie Ci ten producent do gustu :)
blonii

Re: gadżety reklamowe

Post autor: blonii »

Zdecydowanie takie artykuły, jak kalendarz książkowy spiralowany czy inne podobne, też zawsze zyskają na swoim zainteresowaniu. Takie produkty można rozdać stałym klientom, a że będą posiadać nasze logo itd. Będą dalej nas reprezentować i uświadamiać co do naszej marki. Dlatego warto i to rozwiązanie sobie przemyśleć.
ODPOWIEDZ