Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Jak dbać o marketing firmy? Jak wypromować markę w mediach społecznościowych? Jak zbudować dobrą stronę internetową? Czy warto pisać bloga?
gość

Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: gość »

Co sądzicie o gadżetach reklamowych? Czy Waszym zdaniem to dobra forma reklamy? Widziałam, że można je zamówić na stronie http://www.reklamowesmycze.pl/ i poważnie się nad tym zastanawiam. Czy według was to już nie ma sensu? Nie chcę stracić niepotrzebnie kasy tylko..
nunuś

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: nunuś »

Prawdę mówiąc, to ja nie mam pojęcia, czy to ma jeszcze sens, ale powiem Wam, że dla mnie to takie https://www.kaizenmedia.pl/dom-produkcyjny/ spoty reklamowe są dziś ważne. To przede wszystkim sposób na pokazanie siebie poza siecią, a wiadomo, że o to dziś nie jest łatwo. Myślę, że to pozwoli wam ściągnąć do Was sporo klientów. Sprawdźcie to.
Awatar użytkownika
kranka
Posty: 45
Rejestracja: 25 sie 2020, 18:06

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: kranka »

Mnie się wydaje, że gadżety stają się już coraz mniej popularne. Co do ich skuteczności to też mam pewne wątpliwości, lepiej zainwestować w coś znacznie bardziej skuteczniejszego np marketing internetowy. Zgłoś się do agencji http://agencjawomm.pl/ a oni już się dokładnie wszystkim zajmą co i jak i przygotują taką kampanię i tak ją przeprowadzą że na pewno będziesz zadowolona.
Paweł

Re: Gadżety reklamowe - ma to jeszcze sens?

Post autor: Paweł »

Co sądzicie o gadżetach reklamowanych ? Ja myślę że to dobre rozwiązanie dla każdej firmy. Zobaczcie na Torby materiałowe z nadrukiem ta firma wykonała wiele takich projektów. Zobaczcie na stronie na zdjęcia z ich prac i na całą ich ofertę. Polecam bo taka forma wydaje się skuteczna i fajna. A oferty tej firmy atrakcyjne.
ODPOWIEDZ