dobra reklama

Jak dbać o marketing firmy? Jak wypromować markę w mediach społecznościowych? Jak zbudować dobrą stronę internetową? Czy warto pisać bloga?
gość

dobra reklama

Post autor: gość »

Moim zdaniem dobra formą reklamy będą wszelkiego rodzaju gadżety. W swojej firmie postawiłam na torby reklamowe wykonane z bawełny z logo mojej firmy. Muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę. Uważam, że taka forma reklamy dobrze buduje świadomość marki. Też jesteście tego zdania?
Awatar użytkownika
lucjana
Posty: 45
Rejestracja: 30 sie 2020, 16:09

Re: dobra reklama

Post autor: lucjana »

Dobra reklama to tylko taka prowadzona w internecie, bo jest najbardziej skuteczna i trafia w zasadzie wszędzie tam gdzie nam zależy jeśli chodzi o poszczególne grupy klientów. Fajnie, że mnie tutaj wspiera agencja https://botomarketing.pl/ bo inaczej to nie miałabym czasu i przede wszystkim wiedzy na te wszystkie skomplikowane rzeczy ;)
Awatar użytkownika
koreczek
Posty: 65
Rejestracja: 24 lip 2019, 9:40

Re: dobra reklama

Post autor: koreczek »

Moim zdaniem chcąc dobre zareklamować swoją firmę, warto postawić na odpowiednią agencję z wiedzą i doświadczeniem. Tu mogę polecić ludzi od http://web-city.pl/ którzy znając moje oczekiwania, odpowiednio podziałali marketingiem internetowym, budując odpowiedni wizerunek marki w odbiorze potencjalnych klientów.
Awatar użytkownika
kranka
Posty: 45
Rejestracja: 25 sie 2020, 18:06

Re: dobra reklama

Post autor: kranka »

No jak dobra reklama, to zdecydowanie polecam współpracę z agencją http://slogan-reklamowy.pl/ która całe lata specjalizuje się w marketingu internetowym. Na podstawie moich oczekiwań, dopasowali i przeprowadzili kompletną kampanię marketingu internetowego, budując większe zainteresowanie moją ofertą.
ODPOWIEDZ